Poznáváme svět

Inspirováno montessori pedagogikou, pro děti od 1,5 do 3 let

Představujeme vám jedinečný licencovaný kurz GoKids  pro děti ve věku 18 měsíců až 3 roky v doprovodu rodičů Poznáváme svět.🌸

Jednotlivé lekce kurzu budou probíhat co 14 dní. Každá lekce je rozdělena do několika bloků tak, aby i nejmenší děti udržely po celou dobu pozornost.

Certifikovaná lektorka si v jednotlivých blocích s dětmi povídá o tématu – učí se nová slova, tvoří, pohybují se, experimentují, učí se vnímat všemi smysly. Děti i rodiče se seznámí se základními montessori pomůckami a principy a rodiče se dozvědí spoustu užitečných informací nejen o výchově a rozvoji svého dítěte. Lekce jsou vhodné jak pro děti, které již mluví, tak i pro ty, které ještě mluvit nezačaly.🌸

Každý týden je zaměřený na jiné téma, které je našim nejmenším blízké. V každé lekci naleznete jako rodiče spoustu inspirace k tomu, co s dětmi vyzkoušet doma.

Kategorie témat jednotlivých lekcí, pod kterou je vždy několik témat jsou například:

  • roční období,
  • svět kolem nás,
  • já (osobnost dítěte, rodina, zdraví, emoce…),
  • zvířata,
  • strava,
  • náš dům apod.

Do programu jsou zapojené základní principy montessori pedagogiky, práce s montessori materiály i mnohé výchovné tipy pro rodiče. Během kurzu uvidíte, jak krásně aktivity fungují, a to i u rok a půl starého dítěte. Osvojíte si princip pracovní plochy na koberci a důležitost podpory rozvoje pozornosti.

Kurz vede skvělá a zkušená lektorka Ing. Kateřina Kučová s dlouholetou praxí, která miluje děti a specializuje se na ranou komunikaci a znakování miminek.

Počet míst je omezen.

Zahájení proběhne 2 hodinovým seminářem jen pro rodiče 13. 10. v 15:00 hodin. Ten je podmínkou pro vstup do kurzu (lze absolvovat samostatně, bez následné návštěvy kurzu, cena 290 Kč). Dalších 5 lekcí probíhá již s dětmi.

 

Náš dárek pro Vás 🎁

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivé audiomeditace Meditace na každý den nebo

– audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové.

Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

 

 Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde a eBook Lékárnička v hlavě zde.

Těší se na Vás ♥

Katka

Den a čas kurzu: listopad 2022

Lektor: Ing. Kateřina Kučová

1000 Kč / 5 lekcí

úvodní seminář 290 Kč (pouze pro nové účastníky) / termín po domluvě

+ dárek dle vašeho výběru

🌷

Zahájení kurzu: bude upřesněno

Do již běžícího kurzu se můžete kdykoliv přidat pokud je volná kapacita, proběhlé lekce Vám budou odečteny 😊