Jóga pro vědomý život

Srdečně zveme na prožitkové lekce hathajógy ve stylu flow. Lektorka nás provede cvičením ásan, při kterých můžeme uvolnit své fyzické i psychické bloky, naladíme se na svůj dech a procítíme tělo bez potřeby výkonu a hodnocení. Na setkáních s vědomým pohybem se vrátíme sami k sobě, ke svému tělu, k porozumění tomu co a proč děláme. Na vlně dechu proplujeme jógovými ásanami, abychom se mohli ponořit do uvolnění při vedené relaxaci či nácviku meditace, uvědomit si a prožít vědomě TADY A TEĎ.

„Mým záměrem je propojení jógy ze společných lekcí do běžného života.“

Nás dárek pro Vás

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás

Irena

Den a čas kurzu:

Lektor: Irena Štefániková

1 690 Kč / 10 lekcí / lekce 90 min. (Irena)

1 590 Kč / 10 lekcí / lekce 75 min. (Petra)

+ audio meditace jako dárek ke kurzu

jednorázové vstupné 200 Kč / 190 Kč

Zahájení nových kurzů: září 2021, zajistěte si své místo již nyní.