Jemná relaxační jóga

Jemná relaxační jóga je jemná práce s naším dechem, tělem, odtažení smyslů od okolí, cesta k relaxaci a hlubokému uvolnění. Zmírňuje následky stresu a díky ní načerpáte novou sílu a energii.

Na citlivě vedených lekcích kurzu jemné relaxační jógy s prvky rádža jógy pro začátečníky a mírně pokročilé, v pomalém tempu se soustředíme na nenásilné odstranění ztuhlých (stresem bolavých) částí našeho těla. Využíváme kouzla dechu, který následujeme, a tím se koncentrujeme na odtažení našich smyslů od okolního světa k nám samotným. Vědomě příjemně protáhneme a postupně posílíme celé naše tělo a také zklidníme naši mysl. Cesta k dosažení stability a harmonie v celé naší osobnosti – fyzické, psychické i emoční rovině, nám bude na dosah.

Na lekcích jemné zklidňující jógy můžete očekávat příjemné a nenásilné zklidnění, přeladění naší bytosti, které nám umožní jemnou a pozvolnou práci na odstranění ztuhlostí, zvýšení rozsahu pohybu, protažení a posílení našeho těla na vlně dechu. Často se bude jednat o jednoduché polohy či přípravu na náročnější ásány, které však představují zásadní impuls pro naše tělo a mysl.

Součástí praxe je rovněž vědomá relaxace, jež je velmi prospěšná pro regeneraci celé naší osobnosti a správnou funkci nervového systému. Seznámíme se s vybranými koncentračně-meditačními technikami z oblasti náda jógy (jógy zvuku) a také očistnými dechovými cvičeními z oblasti vnější pránajámy a hlavně a to především si krásně odpočineme…

Lekce jsou vhodné zejména pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své zdraví, jak fyzické, psychické, tak i to duševní.

Tato jóga u nás probíhá v jednorázových aktuálně vypsaných lekcích, kdy se v některých termínech kombinuje s živou hudbou – muzikoterapií. Více informací naleznete na Jemná jóga s muzikoterapií.

Těší se na Vás ☺

Zuzana

Den a čas kurzu: neděle 18:30–20:00

Lektor: Zuzana Kmeťová

1 690 Kč / 10 lekcí (jemná jóga)

+ audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 200 Kč

 

1 110 Kč / 3 lekce (jemná jóga s muzikoterapií)

 

1 750 Kč / 5 lekcí (jemná jóga s muzikoterapií)

+ audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu 

jednorázové vstupné 390 Kč

(v ceně lekce jemné jógy s muzikoterapií je vždy domácí limonáda a malé občerstvení)

Termíny lekcí:

15. 9. 2019 (jemná jóga s muzikoterapií)
29. 9. 2019 (jemná jóga)
13. 10. 2019 (jemná jóga s muzikoterapií)
3. 11. 2019 (jemná jóga)
10. 11. 2019 (jemná jóga s muzikoterapií)
24. 11. 2019 (jemná jóga)
8. 12. 2019 (jemná jóga s muzikoterapií)
15. 12. 2019 (jemná jóga)