Hrníčkárna – koučovací hra pro dospělé na téma:

„Jdeme svou vlastní cestou životem“ 

Srdečně vás zveme na Hrníčkárnu. 😊 Je to hra, ve které pocítíte sebe a své dary – nahlas. Pokaždé, když se otevře její čas a prostor se lidé dostávají do sebe a do svých zdrojů. Otevře se nám prostor pro ty pravé otázky a odpovědi. Tématem je: jak jdeme svou vlastní cestou, jestli žijeme opravdu to, co cítíme, nebo máme ještě nějaké až potom, až přijde ten správný čas…. přijít může cokoliv, od kohokoliv….

Vy co přijdete, si otevřete svůj vlastní prostor – komunikačního kanálu. V tom je Hrníčkárna jedinečná. A ve společném obohacení si poskládáme střípky našeho obrazu…přeskládá se to staré, a postaví se to nové. Otevřením naší komunikace, která je v nás. Ve hře je zachováno soukromí tazatele. Prostřednictvím Hrníčku vzniká bezpečný prostor a důvěra komunikace. Každý kdo přijde je přínosem pro druhé a druzí pro něj. Pestré složení lidí je obohacující.
Při hraní této hry, dochází k silnému spojení se sami sebou a nacházejí těch klíčů, které člověk na své cestě potřebuje pro posun vpřed. Lehkost, radost, hloubka.

Hrníčkárna je koučovací hra pro dospělé. Je to posvátná filozofická diskuzní hra, ve které se skládají jednotlivé části do celku. Přichází nové podněty pro naší cestu vpřed. 🌱

Hrou vás bude s hlubokou laskavostí, jemností a nacítěním provázet kouzelná žena, průvodkyně Barbora Urbánková. Vytvoří pro vás nádherný vědomý bezpečný prostor, kde vše může proudit a plynout jak má a jak je potřeba.
 

Barbora Urbánková je lektorka zážitkové pedagogiky, průvodkyně pro lidi, kteří chtějí se spojit sami se sebou a z tohoto místa, žít svůj naplněný život.

„Své vášně a zkušenosti jsem získala na cestě.“

„Na své cestě jsem dostala dar odpovědi: můžeš, jdi za svým snem. A to byl odrazový můstek do toho, že jsem začala věřit svým snům naplno. Dávala jsem si otázky a pozorovala znamení na cestě. Dostávala jsem takové odpovědi, které mě posouvali do míst tvořivosti a naplněnosti, které vždy předčí mé očekávání.“

Tato hrníčkárna je koučovací nástroj do nového

 

Pojďme tedy na to, stojí to za to 🙂

Těším se na vás

 

Vaše Bára

☕Den a čas hrníčkárny: pátek 17. 3.   17–19:30 (sál 2)

Lektor:  Barbora Urbánková

Cena: 390 Kč