Přirozená cesta k plynulé angličtině s dětmi již od narození🌈

❤️ Dopřejte Vašemu děťátku možnost naučit se anglicky v době, kdy je to pro něj nejvíce přirozené a snadné ❤️

🌷 Chtěli byste dát svým dětem možnost naučit se anglicky přirozeně a jednoduše?  🌷 Nevíte, jak na to, kdy začít a co dělat nebo nedělat?  🌷 Chcete mít jistotu, že to děláte správně?

Představujeme Vám nový a unikátní seminář pro rodiče dětí do 3 let a nastávající rodiče, kteří chtějí podpořit přirozený rozvoj jazyka u svých dětí. Společně s mezinárodně certifikovanou lektorkou kurzů a seminářů GoKids English®, učitelkou angličtiny na základní škole a maminkou dvojjazyčně vychovávané dcery Veronikou Bystryčanovou si odpovíme na otázky jako:

🌸 Kdy je správná doba začít s výukou druhého jazyka?
🌸 Jak se děti učí jazyky přirozeně?
🌸 Jaké mýty a nepravdy panují ohledně dvojjazyčné výchovy?
🌸 Jakým způsobem nejlépe podpořit rozvoj druhého jazyka u dětí?
🌸 Jaké výhody nebo nevýhody přichází spolu s učením dalších jazyků?
🌸 Co když si maminka nebo tatínek se svou angličtinou úplně nevěří?
🌸 Odkud čerpat inspiraci a podporu?

Na semináři se dozvíte praktické zkušenosti mnoha rodin z reálného světa i výsledky desetiletí trvajících studií vědců, kteří se zabývají výzkumem dvojjazyčnosti a studia cizích jazyků u dětí. Pohledem neurovědců, dětských psychologů, vývojových psychologů i učitelů nahlédneme nejen do mysli dětí, které se dva jazyky učily, ale i do fungování a rozdílů v jejich mozkové aktivitě.

🧠Ujasníme si také souvislosti s navazujícími kognitivními schopnostmi, inteligencí, emoční inteligencí a dalšími dovednostmi. Zjistíme, jaký je rozdíl mezi lidmi, kteří se učili druhý jazyk již od narození nebo útlého dětství a těmi, kdo začali až ve škole nebo až v dospělosti. Dozvíte se také, jak z pohledu vědy probíhá přirozený i nepřirozený proces učení jazyků a proč je tak náročné začít s jazyky až v pozdějším věku.🗣️ Vysvětlíme si, proč je pro ty, kdo se začali jazyk učit až později, tak obtížné slyšet a mluvit plynule, nebo se zbavit přízvuku. A taky co s tím mohou dělat, protože nikdy není pozdě se v jazyce zdokonalit, jen vědět jak 😉

❤ Děti mají od přírody obrovský dar – dokážou se v prvních letech života naučit zcela přirozeně a jednoduše jakékoliv jazyky na světě. Miliony let evoluce je k tomu dokonale vybavily. Jak obrovská je škoda nechat toto období protéct mezi prsty a začít s druhým jazykem až v době, kdy už je to opravdu dřina. ❤

Seminář je v délce 2 hodin. Domů si odnesete tištěné materiály i spoustu cenných tipů. Nebude chybět prostor i pro diskuzi a Vaše otázky.

Tento seminář můžete absolvovat buď samostatně nebo jako teoretickou přípravu k navazujícím kurzům angličtiny pro děti již od 6 měsíců ve studiu Sundara.

Koncept kurzů GoKids English Vám lektorka Verča blíže představí i v tomto VIDEU.🎬👈

 

Těší se na Vás ♥

Veronika

 Den a čas semináře: pátek 8. 3. 2024 16:45-18:45 h

Lektor: Veronika Bystryčanová

🌷

450 Kč / jednotlivec

690 Kč / zvýhodněná cena pro pár

 

🌷