Dračí síla – kroužek pro děti 6-11 let

Zcela nový výjimečný dětský kroužek (oddíl) Dračí síla pro děti od 6-11 let, s dobrodružstvím v očích, kteří touží po skvělé partě kamarádů, a společně se vydávat po stopách dračí síly a dračích energií vedený úžasnou ženou, lektorkou zážitkových a stmelovacích programů a průvodkyní dětí lesem Barborou Urbánkovou

S dětmi budeme objevovat, jakého draka v sobě každé dítě má a jak mu pomáhá, jakou má povahu a jak provází dítě v jeho darech a sebevyjádření

Princip rovnováhy 🌞🌚 – kroužek je rozdělen na dvě části Jin a Jang

 

Jin je vnitřní – indoor část = aktivity ve studiu Sundara

🌀 Scénické a výrazové tance, bojové tance a užívání síly, pružnosti těla a ducha, posilování fyzické i duševní rovnováhy. Po sehrání se skupinou i tvorba kostýmů a tanec v nich.

🎭 Divadelních příběhy – scénky, prožitky skrze divadlo.

🐉 Setkání s draky – naslouchání toho, jaký dar draka v sobě nesou děti – děti si svého draka budou ztvárňovat a tím poznávat sebe a sebe navzájem (kresba, tanec, divadlo, sdílení v kruhu).

💎 Hry s krystaly – krystal nese v sobě  záměr:  užívat svou skutečnou podstatu, sílu,  čistotu dětského světa a ryzosti, kterou otevřeme do přátelství – poznáme se do hloubky, prožívání humoru a uvolnění, pomocí různých bádání a zkoumání s krystaly.

🎨 Projekty dětí – děti budou vytvářet své krystalické projekty skrze své dary, které v sobě mají – např. záznamy o dění v kroužku, tvorba komiksu, různé věci, které děti mají rádi a čím se zabývají. Děti také mohou přinášet různé nápady, které obohatí celou skupinu.

🦄 Fantazie – otevřeno dětské fantazii, tady má každé dítě možnost se ponořit plně do své fantazie a z ní společně kouzlit světy, které jsou jim vlastní. Podpora pro zachování dětské fantazie tak, aby byla přínosná pro ně a celý kolektiv 

🧙‍♂️ Vystoupení příběhových tanců pro rodiče – jak se s dětmi sehrajeme, tak se pochlubíme, co jsme s dětmi vytvářely 🙂

 

 Jang – outdoorová část =  výpravy do hor, do čisté přírody, do blízkých lesů.

 

🏡 Zázemí máme v Hlíněném domečku Hobitíně na Jesenicku, u Hnutí Brontosaurus. V Ostravě budeme navštěvovat porubský les, třebovický les, třebovický park. 

🌲 Jezdíme na výpravy do hor a poznáváme život v přírodě – praktický způsob života v přírodě, vaření na ohni, voda ze studánky, koupání v potoku, chození po horách, hry v přírodě, humor a příběhy. Děti se propojí v přírodě sami se sebou, otevřou se a krásníííí, protože jsou v kontaktu s živými proudy, které tady na Zemi máme. Utužují se přátelství. Učí se spousty dovednostem ve spojení v životem s přírodou.

🌳 Les a příroda – život v lese je pro děti přirozenou přírodní učebnou, kde jsou podmínky, které děti rozvíjí po všech stránkách. 

💚 Otevírání dračí síly srdce a naslouchání srdcím ostatních kamarádů 💚

 

Náš dárek pro vás

Můžete se také těšit na překrásný dárek, který od nás dostanete ke kurzu – jednu z těchto možností dle vašeho výběru:

– léčivou audioknihu pro děti i rodiče Kiliánovo tajemství. Věříme, že Vám i Vašim dětem tato nádherná výjimečná kniha – moudrý a láskyplný příběh o Kiliánkovi a jeho dobrodružství udělá velkou radost a přinese kouzelné chvíle a pohlazení na duši při společném poslechu.

– nebo audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Obojí od vynikající známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové. Více o Ester a její krásné práci naleznete zde.

♥ Inspirace pro rodiče – Uzdravující pohádka pro děti, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové, která pomáhá rodičům, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…   https://terezakramerova.cz/   https://kompasprorodice.cz/

Pohádku ke stažení zdarma najdete zde https://terezakramerova.cz/uzdravujici-pohadka/ a eBook Lékárnička v hlavě zde https://terezakramerova.cz/ebook-zdarma/.

Na Vaše děti se těší

Bára

Den a čas kurzu: pátek 16:15–17:15 (sál 2)

Lektor:  Barbora Urbánková

800 Kč / 5 lekcí

+ jeden ze 3 dárků na výběr:

♥ audiokniha Kiliánovo tajemství terapeutky Ester Davidové

♥ audioprogram Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte terapeutky Ester Davidové

 

jednorázová lekce 190 Kč

přihlášení na jednorázovou lekci e-mailem na info@sundara.cz

Ukázková lekce pouze za 100 Kč v pátek 28.1.2022!😊

Zahájení nového kurzu: 11. února 2022, ale přidat se můžete kdykoliv v průběhu roku pokud je v daném kurzu místo😊