Dovolená u moře s SM systémem a cvičením pro zdravá záda a tělo

Srdečně Vás zveme na úžasnou dovolenou s SM systémem a cvičením pro zdravá záda a tělo u moře na překrásném místě Makarské riviéry v Chorvatsku. LAST MINUTE termín za velmi výhodnou cenu!

Dovolená je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. Lekce jsou pro začátečníky.

Ubytování je v krásných apartmánech s výhledem na moře přímo u nádherné dlouhé kamínkové pláže na konci malé a klidné vesničky Brist (mezi letovisky Podaca a Gradac). Procházkou lze za 30 minut dojít do letoviska Gradac. Přímo v Bristu je několik restaurací, stánky s ovocem a zeleninou, pekárna, zmrzlina, vinárna a pár stánků se suvenýry. Pláž je kamínková a je na ní spousta malebných zákoutí s kameny či borovicemi. Voda v moři je křišťálově čistá.

Cvičit se bude SM systém, speciální cvičení pro zdravá záda s overbaly a kompenzační jóga. Cvičí se dvakrát denně, v ranních a podvečerních hodinách, na krásné terase s výhledem na moře. Lekce vede vynikající certifikovaná lektorka a specialistka na pohybovou diagnostiku a nápravu pohybového aparátu Mgr. Danuše Bajgarová. Cvičení je vhodné i pro naprosté začátečníky a všechny, kteří chtějí svou dovolenou spojit s blahodárným pohybem pro své tělo a záda a dostat se do lepší formy intenzivním odborným cvičením.

Kromě každodenního cvičení na Vás čeká také spousta dalších krásných aktivit dle vašeho výběru jako je tanec (břišní tanec, salsa, bachata, africký tanec, tanec se závojem), malování mandal, intuitivní malování a zpívání nebo meditace.

V nabídce jsou i fakultativní výlety.

V tomto období ještě není v Chorvatsku sezóna, ale počasí je nádherné a je tam krásný klid a pohoda. 🙂

Těší se

 Dana Bajgarová

Termín: pátek 24. 5.–neděle 2. 6. 2019 vč. cesty

Lektor: Danuše Bajgarová

Přihlášení a více informací e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 723 294 939

Kde: Chorvatsko, Makarská riviéra, Brist mezi letovisky Podaca a Gradac