Znakování Baby Signs

Srdečně zveme rodiče dětí od 6 měsíců do 3 let na krásný a velice podnětný seminář Znakování miminek a batolat Baby Signs. Popovídáme si o tom, že znakování je řečí miminek, rozvíjí zvídavost, intelekt i emoce. 

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče?

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Na semináři se dozvíte vše, co potřebujete, abyste se svým dítětem mohli úspěšně znakovat. Ideální čas začít je věk 6 měsíců, ale můžete začít i později.

Součástí je slovník znaků a další materiály.

Webinář vede certifikovaná lektorka GoKids® a Baby Signs® Ing. Kateřina Kučová, která se specializuje na ranou komunikaci a znakování miminek. Práci s miminky a dětmi miluje a nesmírně ji naplňuje. Sama je maminkou dvou holčiček, a také manažerkou podpory podnikání a rozvoje studentů na VŠB-TUO a ve svém volném čase průvodkyní na cestě za nalezením jedinečného osobního potenciálu. Působí totiž nejen jako nezávislá certifikovaná lektorka zmíněných dvou programů, v rámci nichž se specializuje na širokou nabídku seminářů pro rodiče či kurzů pro děti ve věku od 0-3 let, ale také jako talentová konzultantka výsledků testu CliftonStrengths® od společnosti Gallup® sloužícímu k nalezení silných stránek jedince.

Ptáte se, co všechny tyto role spojuje? Je to právě pátrání po jedinečnosti každého z nás včetně těch nejmenších. Její motto totiž zní „Odhalení osobního potenciálu je jako nalezení kódu k Vašemu DNA“.

KONTAKT na lektorku:
Ing. Kateřina Kučová, 
e-mail: ranakomunikace@seznam.cz, tel. 723 515 464.
web raná komunikace

Těší se na vás

Katka

Den a čas semináře: úterý 19. 9. 16:30–18:30

Lektor: Kateřina Kučová

 

499 Kč / seminář + materiály