Skryté talenty miminek

Srdečně zveme rodiče dětí od narození do 1 roku na krásný a velice podnětný ONLINE seminář Skryté talenty miminek.

Z pohodlí svého domova si při živém vysílání povíme o tom, jak podpořit rozvoj intelektu, smyslového vnímání a komunikace už od narození. Teorie i tipy na aktivity s dětmi. Prostor bude také pro Vaše dotazy.

Kapacita je 10 účastníků.

Webinář vede certifikovaná lektorka GoKids® a Baby Signs® Ing. Kateřina Kučová, která se specializuje na ranou komunikaci a znakování miminek. Práci s miminky a dětmi miluje a nesmírně ji naplňuje. Sama je maminkou dvou holčiček, a také manažerkou podpory podnikání a rozvoje studentů na VŠB-TUO a ve svém volném čase průvodkyní na cestě za nalezením jedinečného osobního potenciálu. Působí totiž nejen jako nezávislá certifikovaná lektorka zmíněných dvou programů, v rámci nichž se specializuje na širokou nabídku seminářů pro rodiče či kurzů pro děti ve věku od 0-3 let, ale také jako talentová konzultantka výsledků testu CliftonStrengths® od společnosti Gallup® sloužícímu k nalezení silných stránek jedince.

Ptáte se, co všechny tyto role spojuje? Je to právě pátrání po jedinečnosti každého z nás včetně těch nejmenších. Její motto totiž zní „Odhalení osobního potenciálu je jako nalezení kódu k Vašemu DNA“.

KONTAKT na lektorku:
Ing. Kateřina Kučová,
e-mail: ranakomunikace@seznam.cz, tel. 723 515 464.
web raná komunikace

Těší se na vás

Katka

Den a čas webináře: ONLINE úterý 16. 3. 2021 16–17:30

Lektor: Kateřina Kučová

Registrace prostřednictvím formuláře.
Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail. A před akcí vám zašleme na e-mail informace, jak se k webináři připojíte. Záznam k dispozici nebude, jelikož se jedná o licencovaný webinář, který pořizování záznamů bohužel neumožnuje.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz