Rozvoj emoční inteligence EQ (u dětí 0–3 roky)

Výchova s láskou i rozumem – dítě, které zažije lásku, respekt, porozumění a spokojenost, je snadněji schopné si je udržet a mít i na rozdávání. Přijďte si popovídat o tom, jak důležité jsou první 3 roky života pro formování osobnosti, jak dávat lásku a přitom nerozmazlit a jak jednat s miminkem a batoletem, aby z něj vyrostlo šťastné a úspěšné dítě.

Seminář je rozdělen do dvou částí a je veden interaktivní a zábavnou formou, ve které nechybí ani diskuze a praktické příklady, jak uvést teorii do běžných životních situací s miminkem a batolátkem. Délka každého bloku je 1,5–2 hodiny. Semináře jsou vždy vedeny certifikovanou lektorkou. Součástí semináře je pracovní sešit.

Emoční inteligenci můžeme charakterizovat jako komplex emočních schopností a dovedností, které nám pomáhají především v komunikaci s ostatními lidmi. Je to schopnost ovládat vlastní emoce, empatie a sociální dovednosti. Má vliv na sebeuvědomění, sebeovládání, motivaci a společenskou obratnost. Lidé s rozvinutou emoční inteligencí jsou šťastnější a úspěšnější v osobním životě i v práci. Základy emoční inteligence (zkráceněEQ) se pokládají již od narození. Výzkum prokazuje, že EQ je pro úspěšnost člověka důležitější než IQ. Navíc EQ je mnohem více ovlivnitelná výchovou.

Těší se na vás

Katka

Den a čas dvoudenního semináře: ONLINE termín bude upřesněn 2020 16:30–18:30

Lektor: Kateřina Kučová

cena: 650 Kč za oba bloky

Přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo prostřednictvím formuláře. Po přihlášení a uhrazení částky 650 Kč na č. ú. 2601498325/2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno) Vám zašleme na e-mail odkaz, přes který se 15 minut před začátkem semináře připojíte a přihlásíte k online vysílání. Stačí Vám pouze připojení k internetu. K záznamu se můžete kdykoliv vrátit. 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz