Podzimní ženské (s)plynutí

Milé ženy, srdečně vás zveme na výjimečný víkendový pobyt Podzimní ženské (s)plynutí 🙂 aneb cesta harmonizace ženy v překrásné přírodě Beskyd přímo pod horami v nádherném novém malém luxusním hotýlku Maralák.

Na tomto víkendovém setkání se můžete těšit na prožitkovou praxi, která vás povede hluboko do vašeho těla, vašich tkání a tekutin, a to skrze jemný pohyb, zvuk a dech. Budeme se věnovat probouzení moudrosti našeho těla a jeho inteligence. Tato moudrost má schopnost uzdravovat a regenerovat… Poznáte, jak se můžete jemně a něžně zkontaktovat se svým tělem, a to nejen na povrchu přes kůži, ale i se svým nitrem. Budeme si hrát, budeme naslouchat, radovat se z pohybu a plout na vlnách našeho ženství. Tím, že objevíte jemný a laskavý přístup ke svému vlastnímu tělu, podpoříte vlastní sebe-hodnotu, sebe-lásku a proces sebe-přijetí. Přivedete pozornost do svého těla, své jóni i do ženských orgánů, která se stane „katalyzátorem sebe-uzdravení“.

Poznáte sílu „ženského kruhu“ v důvěře a bezpečí.

Skrze praxi inspirovanou continuum movement vstoupíte do uvolnění, relaxace a získáte hodnotnou vnitřní výživu pro svoji páteř, celý svůj střed i své nitro. Jedním z principů continuum movement je porozumění tělu jako živoucímu tekutému organismu, který se nepohybuje, ale pohybem JE. Pokud vstoupíte na tuto vlnu, zažijete absolutní splynutí s vlastní podstatou.

Veškeré pohyby jsou pomalé a velmi jemné a není nutná žádná předchozí praxe ani zkušenost s jiným cvičením.

Víkend je vhodný pro:

– Ženy, které touží po harmonizaci / objevování svého ženství
– Ženy po zákroku v oblasti pánve
– Ženy toužící po lásce, jemnosti, laskavosti
– Ženy, které procházejí náročným životním obdobím a hledají cestu k sobě
– Ženy, které touží poznat, uvolnit a vyživit svoje tělo
– Ženy, které chtějí více prožívat svoji sexualitu

Po tomto víkendu budete na své tělo nahlížet jako na posvátný klenot. 🙂

Prožitkové semináře povede naše báječná a zkušená lektorka a terapeutka Petra Čulíková.

Ubytování:
V luxusních 2 nebo 4 lůžkových pokojích či apartmánech.

Lekce budou probíhat v krásném, útulném a teplém jógovém sále s prosklenou stěnou s výhledem na hory. Ve volném čase si můžete udělat procházky do nádherné okolní přírody.

Je také možné s sebou vzít i někoho necvičícího (partnera, děti,…). 🙂

Program:
Náplň víkendu obsahuje celkem 7,5 hodin prožitkové praxe rozdělené do 4 bloků (v pátek večer, v sobotu dopoledne a odpoledne a v neděli dopoledne.

Fotky hotelu a ubytování si můžete prohlédnout zde.

Těší se na Vás

Petra a Lenka

Víkendové setkání: pátek 26. 11. – neděle 28. 11. 2021
(příjezd v pátek odpoledne až podvečer)

Lektorka a terapeutka: Petra Čulíková

cena: 3990 Kč pro cvičící / praktikující (zahrnuje ubytování v hotelu, polopenzi formou bufetu ve vyhlášené restauraci Maralák, celý program a vstup do vířivky na terase s výhledem na hory)
3490 Kč pro necvičící

Možnost také přiobjednání masáže, solné jeskyně (100 Kč) nebo bazénu a parní lázně (150 Kč) v blízkém hotelu Lara Spa, odvoz a dovoz zpět do hotelu Maralák je zajištěn.

Počet míst je omezen. Bližší informace na info@sundara.cz nebo 723 294 939, přihlášení kvůli nutnému nahlášení počtu pokojů prosíme co nejdříve.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz