Hurá na nočník

Srdečně zveme na krásný a velice podnětný ONLINE seminář Hurá na nočník. Z pohodlí svého domova si při živém vysílání popovídáme o tom, jak bez stresu zvládnout cestu s Vaším děťátkem od plenek k nočníku.

Ukážeme se „odplenkování“ jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice „Chodím na nočník“.

Dozvíte se, kdy je na nočník batole připravené a kdy a jak dosáhnout úspěchu. Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit?

Metoda nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti.

KONTAKT na lektorku: Ing. Kateřina Kučová, e-mail: ranakomunikace@seznam.cz, tel. 723 515 464,
web raná komunikace

Těší se na vás

Katka

Den a čas webináře: ONLINE 19. 11. 2020 17:00–18:30

Lektor: Kateřina Kučová

Přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo prostřednictvím formuláře. Po přihlášení a uhrazení částky na č. ú. 2601498325/2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno) Vám zašleme na e-mail odkaz, přes který se 15 minut před začátkem semináře připojíte a přihlásíte k online vysílání. Stačí Vám pouze připojení k internetu.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz