Hurá na nočník

Srdečně zveme rodiče dětí od 1 roku do 2 let na krásný a velice podnětný ONLINE seminář Hurá na nočník.

Z pohodlí svého domova si při živém vysílání popovídáme o tom, jak bez stresu zvládnout cestu s Vaším děťátkem od plenek k nočníku a zůstat přitom respektujícím rodičem. Čeká vás teorie i praktické tipy.

Ukážeme si „odplenkování“ jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice „Chodím na nočník“.

Dozvíte se, kdy je na nočník batole připravené a kdy a jak dosáhnout úspěchu. Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit?

Metoda, kterou vytvořily doktorky vývojové psychologie Linda Acredolo a Susan Goodwyn, nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti. Lékařky Acredolo a Goodwyn čerpají z dlouholetého výzkumu o předverbální komunikaci, praxe ve vývojové psychologii a osobní zkušenosti. Odhalují nový pohled na „připravenost“ dítěte začít s tímto procesem a nabízejí jednoduchý návod, který lze přizpůsobit každé rodinné situaci.

Součástí jsou výukové materiály. Prostor bude také pro Vaše dotazy.

Kapacita je 10 účastníků.

Webinář vede certifikovaná lektorka GoKids® a Baby Signs® Ing. Kateřina Kučová, která se specializuje na ranou komunikaci a znakování miminek. Práci s miminky a dětmi miluje a nesmírně ji naplňuje. Sama je maminkou dvou holčiček, a také manažerkou podpory podnikání a rozvoje studentů na VŠB-TUO a ve svém volném čase průvodkyní na cestě za nalezením jedinečného osobního potenciálu. Působí totiž nejen jako nezávislá certifikovaná lektorka zmíněných dvou programů, v rámci nichž se specializuje na širokou nabídku seminářů pro rodiče či kurzů pro děti ve věku od 0-3 let, ale také jako talentová konzultantka výsledků testu CliftonStrengths® od společnosti Gallup® sloužícímu k nalezení silných stránek jedince.

Ptáte se, co všechny tyto role spojuje? Je to právě pátrání po jedinečnosti každého z nás včetně těch nejmenších. Její motto totiž zní „Odhalení osobního potenciálu je jako nalezení kódu k Vašemu DNA“.

KONTAKT na lektorku:
Ing. Kateřina Kučová,
e-mail: ranakomunikace@seznam.cz, tel. 723 515 464.
web raná komunikace

Těší se na vás

Katka

Den a čas webináře: ONLINE pátek 16. 4. 2021 16–17:30

Lektor: Kateřina Kučová

Registrace prostřednictvím formuláře do 15. 4.!
Po přihlášení a uhrazení částky obdržíte potvrzovací e-mail. Před akcí vám
zašleme na e-mail informace, jak se k webináři připojíte. Záznam k dispozici nebude, jelikož se jedná o licencovaný webinář, který pořizování záznamů bohužel neumožnuje.
E-mailem také obdržíte informace k tomu, kde jsou pro vás k dispozici materiály podle vámi zvolené cenové varianty.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz