Emoce v raně sourozeneckém vztahu

Srdečně zveme na krásný a velice podnětný ONLINE seminář Emoce v raně sourozeneckém vztahu. Z pohodlí svého domova si při živém vysílání popovídáme o tom, jak velká změna nastává pro Vaše dítě ve chvíli, kdy se mu narodí bratříček nebo sestřička a jak se zachovat v mnohých situacích, které mohou v rodině nastat.

Co je nového v rodinách čerstvě narozených druhých dětí a může mít obrovský dopad na vzájemnou rodinnou pohodu a nyní již velice rozdílné potřeby jejich členů, jsou emoce doprovázené po příchodu nového člena rodiny, zejména emoce prvorozeného dítěte.

Na semináři Vás seznámíme s hlavními projevy emocí prvorozených a ukážeme, jak s těmito emocemi respektujícím a láskyplným způsobem pracovat. Jedná se o živé vysílání, bude tedy prostor i na vaše dotazy prostřednictvím chatu. Navíc vám zůstane k dispozici záznam, ke kterému se můžete kdykoliv později vrátit.

Semináře vede skvělá lektorka Ing. Kateřina Kučová, která miluje děti a specializuje se na rannou komunikaci a znakování miminek.

KONTAKT na lektorku: Ing. Kateřina Kučová, e-mail: ranakomunikace@seznam.cz, tel. 723 515 464,
web raná komunikace
web Kateřina Kučová

Těší se na Vás ♥

Katka

Den a čas semináře: ONLINE úterý 27. 10. 2020 16:30–18:30

Lektor: Mgr. Kateřina Kučová

Přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo prostřednictvím formuláře. Po přihlášení a uhrazení částky 250 Kč za seminář na č. ú.: 2601498325 / 2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno) Vám zašleme na e-mail odkaz, přes který se 15 minut před začátkem semináře připojíte a přihlásíte k online vysílání. Stačí Vám pouze připojení k internetu. K záznamu se můžete kdykoliv vrátit.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz