Život bez hormonální antikoncepce

Život bez hormonální antikoncepce? Jde to!

Milé ženy, srdečně Vás zveme na besedu vycházející z námětu knihy „Život bez hormonální antikoncepce“. Jde o souhrn autentických příběhů žen, které sdílí své zkušenosti s hormonální antikoncepcí. Součástí knihy jsou také cenné rozhovory s odborníky na téma antikoncepce. (MUDr. Helena Máslová, MUDr. Ludmila Lázničková a mnoho dalších).

Zajímáte se, jak žít kvalitní sexuální život, bez hormonální zátěže? Znáte všechny druhy nehormonální antikoncepce, které jsou v dnešní době dostupné? Víte o jejich kladech a záporech?

O čem to bude? Co vás čeká? Co se dozvíte?

· Jak funguje tajemný svět ženských hormonů?
· Jaké jsou mechanismy účinku hormonální antikoncepce?
· Když ne hormonální antikoncepci, tak co jiného?
· Existuje vůbec nějaká antikoncepce bez rizika poškození zdraví?
· Existuje antikoncepce šetrná k životnímu prostředí?

Beseda bude koncipována do formy ženského kruhu. Podpora, pomoc a sdílení. To jsou naše hlavní kréda při tvorbě projektu „Život bez hormonální antikoncepce“.

 Součástí besedy bude autorské čtení, autorky knihy Adély Novákové.

Přijďte mezi nás, na příjemné a komorní setkání v malém kruhu žen. Můžete jen naslouchat a vstřebávat informace nebo se aktivně zapojit a sdílet s námi i svůj příběh. Neboť příběhy jsou léčivé.

Pro jakou formu antikoncepce se rozhodneme, takový přístup k životu máme. Pojďme se společně zamyslet, jak moc nás dokáže přístup k různým formám antikoncepce ovlivnit a jak se nás samotných dotýká. Řeč bude převážně o dopadech hormonální antikoncepce na nás samotné, společnost a také, jaké druhy antikoncepce vlastně známe.

Srdečně a otevřeně k besedě zve Adéla a Jana

Jana Musialková Muroňová

Jana je lektorkou ženských témat, především antikoncepce a menstruace. Je propagátorkou nehormonální antikoncepce, zabývá se v této oblasti poradenstvím, pořádá školení a semináře. Již několik let se podílí na chodu webových stránek Pesar.cz a ForLady.cz. Je šťastnou maminkou a manželkou. (více o Janě zde: http://zivotbezhormonalniantikoncepce.cz/muj-zivot-bez-hormonalni-antikoncepce-pribeh-jany-musialkove-muronove/)

a

Adéla Nováková

Adéla vystudovala geografii, která jí otevřela dveře do studentského snu, pracovat v prostředí cykloturistiky. Aby její život byl co nejvíce v rovnováze mužský-ženský přístup, objevila vášeň v oblasti péče o své tělo a duši. Od roku 2016 se intenzivně zabývá právě antikoncepcí, sexuálním přístupu k sobě a partnerovi. Díky tvorbě knihy Život bez hormonální antikoncepce se jí odkrývají možnosti, které si právě díky užívání hormonální antikoncepce sama před sebou skryla. Je to téma tak veliké, že se v něm neustále vzdělává a díky práce na sobě ženám předává to, jak úžasné je pečovat s láskou a péči o svůj hormonální systém, sebevědomí a partnerství. (více o Adéle zde: http://zivotbezhormonalniantikoncepce.cz/kdo-za-tim-vsim-stoji/)

Těšíme se na Vás 🙂

 Jana Musialková Muroňová a Adéla Nováková 

Den a čas workshopu: 20. 4. 2018 19-21 h.

Lektor: Jana Musialková Muroňová a Adéla Nováková

 

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo u Lenky Dzidové na tel.: (+420) 723 294 939 (počet míst je omezený)

 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz