Výroba barefoot sandálů

Srdečně vás zveme na velice úspěšný workshop loňského jara a léta – výroba barefoot sandálků – přijďte si vlastnoručně vyrobit své vlastní huarache sandálky!

Na workshopu se naučíte vyrábět barefoot sandály pro celou rodinu a dozvíte se, proč je bosá chůze potažmo nošení barefoot obuvi prospěšné pro naše tělo a zdraví.

Odnesete si jeden hotový pár a pokud budete mít zájem, můžete si nakoupit i materiál na výrobu dalších kousků u vás doma.

S sebou nepotřebujete nic než dobrou a tvořivou náladu a chuť vyzkoušet něco nového. Pokud si však donesete vlastní zapalovač a velké nůžky, nebudete muset čekat na kolegy, než vám pomůcky předají (nebude k dispozici tolik nůžek a zapalovačů, aby mohli stříhat všichni současně).

Workshop vede skvělá Mgr. Jana Dudová – pedagožka, výtvarnice, masérka a dula, která se vedle mnohého věnuje posledních pět let jako lektorka propagaci zdravé obuvi.

Max. počet účastníků je 12 osob, rezervace je kvůli objednání materiálu nutná do 7. 5.!

Přijďte i s dětmi, mohou si hrát, zatímco vy budete tvořit.

Těší se

 Jana Dudová

Den a čas workshopu: úterý 14. 5. 2019 a pondělí 20. 5. 2019 17:30–19:30

Lektor: Jana Dudová

cena: 449 Kč (za workshop vč. materiálu na 1 pár sandálů)

platba předem po předchozí rezervaci

Rezervace a přihlášení nejpozději do 7. 5. e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz