Terapeutická jóga spojená s tancem a meditací

Milé, jsem ráda, že Vás opět můžu pozvat do krásného útulného prostoru studia Sundara na jemnou jógu, kde se dostaneme jemně a s láskou ke svému moudrému tělu, jemným tancem uvolníme ženskou energii a uvolníme napětí v pánevním dnu, seznámíme se s ženskými archetypy… dívky, milenky, matky a vědmy.

Překvapení nakonec krásná, něžná a jemná meditace s láskou k sobě a ke svému nádhernému tělu. V jemnosti se podíváme na naše vnitřní dítě. Poté si necháme ještě chvilku každá sama pro sebe. Možnost i sdílení mezi sebou. Ke konci Vám rozdám intuivně každému jógovou kartu s afirmaci, které jsem s láskou vytvořila. Karta Vam zůstane.

Pavla Müllerová o sobě:
Učitelka jógy, hlavně pro ženy, kde učím ženy uvolnit a vnímat díky nádechu a výdechu své nádherné tělo, která ukazuje ženám, jak najít samu sebe a své nitro. Žena, která pracuje na tom, aby byla k sobě jemná a něžná. Jóga, láska, která mi přišla do života, když jsem jí nejvíce potřebovala, jak zdravotně tak psychicky. Od té doby, jsem si vytvořila disciplínu a cvičím ji denně. Čím více ji praktikuji, tím více se zklidňuji a uvědomuji si sebe a život, co vlastně chci a jak to chci. Nejvíce se věnuji ve cvičení mému tělu, které vnímám, děkuji mu a vážím si ho, protože je tak moudré, že nám každou bolestí ukazuje, že něco není v pořádku, že se máme probudit a konečně to změnit. Při cvičení vnímám myšlenky, které nám tvoří náš život, vnímám odpovědi na mé vnitřní otázky. Snažím se denně pracovat se svou myslí a tělem, kde si uvědomuji při cvičení napětí, které uvolňuji. Tak, abych uvolnila napjatou energii v sobě a otevřela cestu k lásce. Je to naše celoživotní cesta. Díky tomu začínám být vnitřně žena, která se snaží být a žít v harmonii se svou ženskou a mužskou energií.

Snažím se při józe a tanci, navést ženy k sobě, aby opustily napětí, tvrdost a pýchu, uvolnily své nádherné tělo, milovaly ho, hýčkaly si ho a pustily k sobě lásku a poté jí předávaly do svého okolí. Józe se věnuji 7 let. Děkuji moc, nesmírně si vážím každého člověka na této zemi, protože každý z nás má svoji cestu.

S sebou jemný šátek. Karimatky a deky jsou k dispozici na místě.

Těším se na vás

Pavla

Den a čas workshopu: neděle 15. 12. 2019 9–12

Lektor: Pavla Müllerová

Rezervace a přihlášení: e-mailem na pavluska10@seznam.cz nebo na tel.: (+420) 604 307 347 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz