Tajemství ženského pánevního dna II.

Milé ženy, srdečně Vás zveme na krásný a obohacující seminář – Tajemství ženského pánevního dna II., navazující seminář pro Tajemství pánevního dna I.

PÁNEVNÍ DNO II.

Za vším hledej nohu! Začneme pěkně od podlahy, tak, jak si stojíme, tak si stojí i naše pánev. A když je v ní energie, nezasekne se u krku? Řekneme si o MENTÁLNÍCH STRUKTURÁCH i ukážeme pohyby ženskosti, vlnění, volnění i tekutění.

Z fyzické roviny si zopakujeme sestavu, přidáme nové cviky i bioenergetické cviky na zpracování emocí uložených v těle.

Povíme si také o erotických pomůckách, jaké jsou ty nejvhodnější právě pro Vás a jak je nejlépe využít společně s partnerem tak, aby jste si zpestřili a obohatili milostný život.

O lektorce:

LENA ACHMEER  (Komanická)

Vždy mě zajímaly ženské otázky. Hledala jsem souvislosti ROZUMEM, ať už v historii nebo v různých mystériích, mýtech, vírách. V TĚLE – vystudovala jsem somatický koučink, šamanismus, cvičila se ženami Mohendžodaro. Kurzem o Tajemství pánevního dna jsem provedla na 1200 žen.

Když jsem se seznámila s životními mapami překvapil mne EMOČNÍ přesah, se kterým jsem se do té doby nesetkala. Nejen, že mi pomohly v komunikaci s dcerou, ale začal se uvolňovat i můj příběh. Mapy mi nastavily řádné zrcadlo a pomohly mi sundat závoje namlouvání si. Vše šlo tak nějak rychle a jasně. Nebylo o čem diskutovat. Více na www.nakreslisimapu.cz nebo www.mojepanev.cz.

* jsem akreditovaná lektorka Školy pánevního dna a mé kurzy navštívilo více než 1200 žen
* na kurzech propojuji poznatky ze všech tří rovin fyzioterapie, psychosomatiky i energetické roviny
* spolupracuji s lékaři a dalšími terapeuty – např. 1. Centrum podpory plodnosti s MUDr. Všetičkovou i fyzioterapeuty specializujícími se na pánevní dno
* kurzy vnímám jako mé poslání s vděčností i smyslem pro zkvalitnění života žen

Napsaly o kurzu:

„Milá Leni, sice se zpožděním, ale co nejsrdečněji bych Ti ještě jednou chtěla poděkovat za super kurz v Olomouci. To je asi přesně to, co jsem potřebovala. Uvolnit se a získat další informace.“ Draha, Olomouc

„Milá Leni, je to k nevíře, cvičím pravidelně po ránu aspoň pár minutek ještě v teplíčku v posteli. Je to úžasné, „dělá mi to dobře“. Zlepšilo se mi „čůrání“, šoková inkontinence za poslední měsíc jen jednou, na záchod chodím méněkrát denně než před kurzem. A i zájem o milování mám.“ Martina z Plzně

Těší se na vás

Lena Achmeer

Den a čas semináře: 7. 2. 2021 9–17

Lektor: Mgr. Lena Achmeer   www.nakreslisimapu.cz nebo www.mojepanev.cz

cena: 1 800 Kč / 1 seminář (2 900 Kč / oba dny – seminář I + II)

Při přihlášení ve dvojici (maminka, dcera, kamarádka) pro každou 200 Kč sleva.

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 nebo přes formulář (počet míst je omezený)
Platba po přihlášení převodem na účet 2601498325 / 2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a název akce) nebo v hotovosti na recepci studia Sundara.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz