Tajemství ženského pánevního dna I.

Milé ženy, srdečně Vás zveme na krásný a obohacující seminář – Tajemství ženského pánevního dna I.

PÁNEVNÍ DNO I.

Zažíváte bolestivou menstruaci? Nechtěně mokré kalhotky? Bolestivost nebo naopak necitlivost při milování? Trápí Vás menopauza? Chcete přirozeně otěhotnět či zdravě porodit? Jak žít v souladu se svou ženskou podstatou a mít více energie, potěšení i slasti ze života?

Naučím Vás metodu 3×3, která Vám pomůže:
• přiblížit se i najít příčinu vašich těžkostí či problémů
• uvolnit zatuhlost, strnulost, napětí i stres
• zpevnit/uvolnit pánevní dno a pohladit/vyživit/ozdravit ženské orgány
• propojit to, co znáte z fyzioterapií a tradicí slovanských babic i východních nauk
• pomocí tzv. „PC pumpy“ se naučíme čerpat a čistit energii v těle

Tajemství pánevního dna pohledem východu i západu je kurzem pro ženy o ženském zdraví, ženskosti, pohybu i přístupu k životu, vztahům, SOBĚ – je o anatomii, dechu, chůzi, cvičení i relaxaci, zdravém sezení, bezpečném zvedání těžkých břemen, o milování se i prohloubení zážitků z něj, prevenci gynekologických problémů a inkontinence. Je o navrácení kondice po porodu i oživení se a opětovném získání chuti a energie do života. Je o sebevědomí. Je o nás 🙂

PÁNEVNÍ DNO II. – navazující seminář v neděli

PROČ PŘIJÍT NA POKRAČOVÁNÍ?

Za vším hledej nohu! Začneme pěkně od podlahy, tak, jak si stojíme, tak si stojí i naše pánev. A když je v ní energie, nezasekne se u krku? Řekneme si o MENTÁLNÍCH STRUKTURÁCH i ukážeme pohyby ženskosti, vlnění, volnění i tekutění.

Z fyzické roviny si zopakujeme sestavu, přidáme nové cviky i bioenergetické cviky na zpracování emocí uložených v těle.

Povíme si také o erotických pomůckách, jaké jsou ty nejvhodnější právě pro Vás a jak je nejlépe využít společně s partnerem tak, aby jste si zpestřili a obohatili milostný život.

O lektorce:

LENA ACHMEER  (Komanická)

Vždy mě zajímaly ženské otázky. Hledala jsem souvislosti ROZUMEM, ať už v historii nebo v různých mystériích, mýtech, vírách. V TĚLE – vystudovala jsem somatický koučink, šamanismus, cvičila se ženami Mohendžodaro. Kurzem o Tajemství pánevního dna jsem provedla na 1200 žen.

Když jsem se seznámila s životními mapami překvapil mne EMOČNÍ přesah, se kterým jsem se do té doby nesetkala. Nejen, že mi pomohly v komunikaci s dcerou, ale začal se uvolňovat i můj příběh. Mapy mi nastavily řádné zrcadlo a pomohly mi sundat závoje namlouvání si. Vše šlo tak nějak rychle a jasně. Nebylo o čem diskutovat. Více na www.nakreslisimapu.cz nebo www.mojepanev.cz.

* jsem akreditovaná lektorka Školy pánevního dna a mé kurzy navštívilo více než 1200 žen
* na kurzech propojuji poznatky ze všech tří rovin fyzioterapie, psychosomatiky i energetické roviny
* spolupracuji s lékaři a dalšími terapeuty – např. 1. Centrum podpory plodnosti s MUDr. Všetičkovou i fyzioterapeuty specializujícími se na pánevní dno
* kurzy vnímám jako mé poslání s vděčností i smyslem pro zkvalitnění života žen

Napsaly o kurzu:

„Milá Leni, sice se zpožděním, ale co nejsrdečněji bych Ti ještě jednou chtěla poděkovat za super kurz v Olomouci. To je asi přesně to, co jsem potřebovala. Uvolnit se a získat další informace.“ Draha, Olomouc

„Milá Leni, je to k nevíře, cvičím pravidelně po ránu aspoň pár minutek ještě v teplíčku v posteli. Je to úžasné, „dělá mi to dobře“. Zlepšilo se mi „čůrání“, šoková inkontinence za poslední měsíc jen jednou, na záchod chodím méněkrát denně než před kurzem. A i zájem o milování mám.“ Martina z Plzně

Těší se na vás

Lena Achmeer

Den a čas semináře: 6. 2. 2021 10–18

Lektor: Mgr. Lena Achmeer   www.nakreslisimapu.cz nebo www.mojepanev.cz

cena: 1 800 Kč / 1 seminář (2 900 Kč / oba dny – seminář I + II)

Při přihlášení ve dvojici (maminka, dcera, kamarádka) pro každou 200 Kč sleva.

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 nebo přes formulář (počet míst je omezený)
Platba po přihlášení převodem na účet 2601498325 / 2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a název akce) nebo v hotovosti na recepci studia Sundara.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz