Rodinné trojúhelníky

Srdečně Vás zveme na další výjimečný kurz skvělého známého ostravského etikoterapeuta Marka Ščotky – RODINNÉ TROJÚHELNÍKY v Ostravě! Rozpleťte si vaše rodinné i partnerské vztahy. Nahlédněte z výšky, v čem a jak to žijete. Odkud se to vzalo? Odkud jste se to naučili? Kde jste to viděli? Proč tak žijete i vy? Váš Osud? Prokletí? Povinnost? Nebo dokonce Slib? Rozpleťte vzorce, které si nesete v sobě jako dědictví z domu. Pochopte je v širokých souvislostech. Narovnejte je, očistěte a znovu přijměte jako uzdravené.

RODINA JE ZÁKLAD ŽIVOTA. MATEŘSKÁ RODINA JE LÍHNÍ VZTAHŮ. UZDRAVTE VAŠE RODINY.

Zjistíte, kdo jste a kým jste přirozeně měli být už od začátku, jak máte fungovat, na čem stavět svůj život a jak se dále realizovat. Nejprve pomozte sami sobě. Bude vám to fungovat ihned. Budou se vám dít velké věci. Významně si zjednodušíte a zpřehledníte si život. Bude vás to fascinovat. Naučíte to také vaše partnery, děti, sourozence i přátele. Vaše vztahy budou jedno velké dobrodružství – minulé, stávající i ty budoucí.

Těší se na vás

 Marek Ščotka

Den a čas workshopu: 9. 6. 2018 10-17 h.

Lektor: Marek Ščotka

 

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo u Lenky Dzidové na tel.: (+420) 723 294 939 (počet míst je omezený)

 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz