4 klíče komunikace – 4 komunikační typy

Naučme se komunikovat s partnerem, rodiči, dětmi a všemi lidmi, které potkáme ve svém životě na základě rozpoznání komunikačních typů (pocitový, rozumový, obrazový, sluchový)

Poznejme sami sebe:
– kdo jsme,
– jaké máme dary a potenciál,
– kde máme rezervy,
– jakou rychlostí pracuje náš mozek,
– jakým způsobem vnímáme lásku od druhých,
– co potřebujeme, abychom se cítili milovaní a šťastní.

Poznejme způsob vnímání svých blízkých – partnerů, dětí, rodičů, přátel, ale i spolupracovníků a klientů… pak budeme vědět, co potřebují oni k tomu, aby jim bylo s námi příjemně a dobře.

Jde o jednoduchou a efektivní metodu komunikace, která je funkční a pomáhá k pochopení, uvědomění a změně ve vztazích!

Seminář je obohacen mnoha příklady z praxe, které Vám pomohou k vlastnímu prožitku a uvědomění, proč Vám některé vztahy nefungují!

Součástí semináře je test „Jaký jsem komunikační typ?“

Pocitový komunikační typ
Pociťáci si rádi hrají a užívají života… v tom jsou jedničky, ale potřebují více času na prociťování a špatně se rozhodují…

Rozumový komunikační typ
Rozumáči rádi plánují, organizují a filozofují, ale hůře vnímají potřeby svého těla a pocity své i svých blízkých…

Vizuální komunikační typ
Vizuálové obohacují tento svět novými trendy a moc rádi tvoří nové projekty a výzvy, ale mají problémy s detaily v životě …

Sluchový komunikační typ
Sluchoví jsou studijní typy a talenty na hudbu a jazyky, ale mnohdy jsou tak upovídaní a rozvinou tolik tématických schémat, že posluchači mají problémy udržet linku děje…

A kdo jste Vy?

Výsledky testu obdrží účastníci v úvodu semináře 🙂

Mirjam Šrubařová je terapeutka osobního rozvoje a provází své klienty na cestě k sebeuvědomění a šťastnému životu. Při své práci používá funkční ověřené metody k diagnostice a konkrétnímu řešení příčin problémů, které brání v uvolnění, radosti a lásce. Klientům nabízí pochopení co je špatně, proč je to špatně a jak z toho ven.
Jako lektorka pracuje s poznatky ze své terapeutické praxe formou inspirativních skutečných příběhů, vlastní sebereflexe, uvědomění a sdílení v přátelské důvěrné atmosféře. Ukazuje možnosti a způsoby jak pracovat sami se sebou a porozumět souvislostem ve svých životech.
Na jejich přednáškách a seminářích posluchač dostane přesně to, co potřebuje v daný okamžik… energii, informaci, humor, pochopení a odpovědi.
Může Vám nabídnout zkušenosti v oblasti osobního poradenství, terapie pro dospělé, děti a partnery, skupinové terapie a vedení skupinových meditací, práce s vnitřním dítětem, vnitřní ženou a vnitřním mužem, změny vzorců a nastavení, schopnosti pracovat se svým energetickým systémem, přednášky, sebepoznávací workshopy a komunikační semináře pro veřejnost, pedagogy, úřady, soukromé firmy a sociální sféry.

Těší se

Mirjam Šrubařová

Den a čas workshopu:

seminář rozdělen do dvou částí – čtvrtek 6. 6. a 20. 6. 2019 10–13 nebo celodenní seminář – sobota 23. 6. 10–17

Lektor: Mirjam Šrubařová

Rezervace a přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 723 294 939 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz