Koncert Patrika Kee

S velkou radostí Vás srdečně zveme na překrásný komorní koncert výjimečného zpěváka Patrika Kee, který tvoří hudbu a zpívá z momentálního navnímání prostoru. Není žádné přípravy je jen teď a děje se něco strhujícího, něco, co se dotýká všech zúčastněných, něco, co odpovídá na otázky, něco, čemu říkáme spontánnost.

Nezapomenutelný léčivý koncert ve znamení energie klidu a souznění, propojení všech světů, které spolu navzájem v souladu splývají v jeden mužsko-ženský princip. Pomoci klidných i dynamických proměn Patrikova zpěvu, který vrství svůj nebeský hlas za hlasem do nádherných atmosfér a souzvuků, kde si každý najde to své.

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn. Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou. Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku. (Marek Ščotka)

Více o Patrikovi a jeho tvoření najdete na www.patrikkee.cz

Těšíme se na Vás milí přátelé a milovníci hudby 🙂

Patrik a Lenka

Den a čas koncertu: úterý 18. 2. 2020 18–19:30

Zpívá Patrik Kee

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 nebo přes formulář (počet míst je omezený)

Platba po přihlášení převodem na účet 2601498325 / 2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a název akce) nebo v hotovosti na recepci studia Sundara.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz