Ozdravné dechové techniky a vliv chladu I aneb Jak začít kvalitně žít

Milí přátelé, srdečně Vás zveme na velmi úspěšný workshop – Ozdravné dechové techniky a vliv chladu I aneb Jak začít kvalitně žít. Workshopem provází výborný lektor a pedagog RNDr. Mgr. Rostislav Václavek, kterému se před několika měsíci obrátil život vzhůru nohama a nabral naprosto nový, vitální, zdravý a šťastný směr. Rád by se o tuto obrovskou transformaci a změnu, ke které u něj došlo za pár měsíců a o pozitivní vlivy ozdravných dechových technik, vlivu chladu a zdravého životního stylu podělil i zde s Vámi. Workshop opakujeme jednou měsíčně.

Ozdravné dechové techniky přinesou naprosto odlišný pohled na Váš dosavadní život a na Vaše nastavené limity, které jsme si mysleli, že nelze překročit. Rosťa má pro Vás ale velkou novinku – překročit je LZE!!! Naučíte se, jak pracovat s vlastními zdroji, které mají dostatečnou sílu a moc zabránit vstupu čehokoliv škodlivého do vašeho těla. Přinesou Vám radost do života a štěstí, kterého zdrojem budete Vy sami, a proto je nenahraditelné ničím a nikým jiným zvenčí. Sami svého štěstí strůjcem zde platí nastokrát. Vytvoříte si vlastní systém kontroly hormonálních procesů v těle a budete s nimi umět zacházet ku prospěchu sebe samých a tím pádem následně i svého okolí. Ovlivníte pozitivně a přímo svůj zdravotní stav.

Dechové techniky jsou prospěšné:
– aktivace vnitřních systémů těla do přirozeného stavu
– v léčbě nemocí, zejména u chronických, zánětlivých autoimunitních onemocnění
– navyšují vitalitu – fyzický výkon
– zásadně zlepšují regeneraci
– navyšují teplotní toleranci na chlad či teplo
– zkvalitňují spánek
– snižují chronický stres a depresi
– vyplavují endorfiny
– snižují hladinu chronického stresu
– navyšují zdravé sebevědomí a pocit vlastní hodnoty
– zvyšují kreativitu

Tyto techniky mění hormonální nastavení Vašeho organismu, chemicky, biologicky i fyziologicky Vás dostanou do nové roviny bytí a pozitivně ovlivní Vaše další kroky životem. Vliv chladu na lidský organismus je neuvěřitelně prospěšný, život probouzející a duši uklidňující proces, který nic nestojí a je prospěšný k:
– Uzdravení zánětlivých problémů
– Stimulaci metabolismu
– Posílení imunity
– Redukci váhy
– Zlepšení nálady – produkce endorfinů
– Mentální přenastavení a vyčištění hlavy – Tady a teď
– posiluje vůli a odhodlání
– propojuje mysl, tělo i duši
– umožní se znovu stát nedílnou součástí přírody.

Rosťa Vám ukáže, jak správně začít, jak si to užívat a hlavně, jak to pojmout za své a pochopit, že Vy jste strůjci svého vlastního štěstí, zdraví a vitality ve Vašem životě.

Těšíme se na vás!

Rosťa a Lenka

Den a čas workshopu: sobota 22. 2. 2020 18:00–20:30

Lektor: RNDr. Mgr. Rostislav Václavek

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz