Mohendžodáro – tantra jóga

Milé ženy, srdečně vás zveme na cyklus nedělí s Mohendžodárem s úžasnou MUDr. Janou Šťávovou!

Existují tajná tantrická cvičení pouze pro ženy, která muž nesmí vidět 🙂 Tento typ speciální jógy pochází z dávné indické tradice a do ČR jej dovezla a celý systém výuky zahájila MUDr. Monika Sičová v Osho centru Lažánky již roku 2002. Samotný název Mohendžodáro je konkrétní geografickou oblastí na území dnešního Pákistánu. Zde se nacházejí ruiny dávné tantrické civilizace, dnes chráněné UNESCO.

Zvládnutí tantrické jogy má mnohostranný užitek. Znamená to cítit se dobře ve vlastním ženském těle. Svěží, mladistvá, se zdravým a aktivním pánevním dnem. Zlepšuje se sexualita, plodnost, harmonizují estrogeny, kultivuje se ženství, uvolňuje psychika.

Cvičení je jednoduché, není omezeno věkem ani žádnou předchozí zkušeností s jógou. Na základních kurzech se naučíme, jak vybudovat dostatek energie v pánvi a naučíme se ji rozvádět po těle. Projdeme si první 4 asány, které tvoří Mateřský okruh Mohendžodáro a pracují s aspekty naší vnitřní ženy.

Tantra znamená propojení energii a vědomí-meditace. Proto jsou jednotlivá setkání vždy doplněna o jednu hodinovou Osho meditaci.

Ze začátku není naše pánevní dno zvyklé na intenzívní práci, proto je program prokládán doplňkovými technikami, které rozvíjejí naši citlivost a vnímání: tanec, muzikoterapie, práce s produkty Aura – somy, šamanské techniky, čtení energie, joga smíchu, základy vědomého doteku a jednoduchých relaxačních masáží.

Jednotlivá setkání na sebe navazují, lze ale přijít i jednotlivě, na každé lekci opakujeme to předchozí.

Lektorka: MUDr. Jana Šťávová, Navala, Šťavnatá žena a Ženská umění jsou moje značky. Své zkušenosti čerpám z víceletých tantrických výcviků Sarity Johna Hawkena, školy Mohendžodáro, tréninku OSHO meditací, šamanismu, bioenergetiky a čtení energie se Sugando. Vedu ženy k laskavému přístupu k sobě, důvěře ve vlastní intuici a možnostem samoléčby. 11 let provázím skupiny i jednotlivce + 31 let lékařské praxe.

Těší se na vás  

MUDr. Jana Šťávová

Den a čas workshopu: 14. 10., 11. 10. a 2. 11. 2018   8-15:30 h

Lektor: MUDr. Jana Šťávová 

Rezervace a přihlášení: e-mailem na janastavova@seznam.cz