Hlubinná meditace s křišťálovými mísami

Srdečně zveme na další jedinečné setkání s úžasnou Jiřinkou Solvanou a jejími křišťálovými mísami v propojení se světelným jazykem, kterým Jiřinka promlouvá mezi jednotlivými hraními na mísy. Tato velmi silná meditace s křišťálovými mísami je opravdu nádherný, hluboký a nezapomenutelný zážitek. Zvuk a vibrace křišťálových mís jsou hluboce léčivé a očistné

Přijměte pozvání na setkání sami se sebou a se skupinou lidí stejně naladěných, křištálové mísy vás zavedou do nitra vašeho bytí, rozvibrují buňky a pročistí od základu… dostanete světelné kódy z vašeho rodu odkud pocházíte.

Meditace je vedena hudbou křišťálových mís asi 1,5 hodiny. Provázet Vás bude s láskou světelná terapeutka a průvodkyně Jiřinka Solvana Vašinová.

Sebou: kamínek nebo oblíbený minerálový náramek či náhrdelník co nosíte

 

Něco o Jiřince:
Jiřinka je léčitelka, průvodkyně, umělkyně… Pročisťuje prostory kde je nerovnováha, provází lidi na cestách i necestách, hraje na křišťálové mísy, šamanský buben a lyru. Maluje enkaustikou obrazy se světelnými kódy. Vyrábí mastičky, sirupy, jablečný ocet a další krásné produkty z darů přírody.

  

S láskou v srdci

Jiřinka Solvana Vašinová

Den a čas meditace:

sobota 25. 5. 2024  individuální meditace (pro termín volejte na 723 29 49 39)

nebo

neděle 26. 5. 2024 18:30–20 h   skupinová

cena: 450 Kč

(pro účastníky semináře Léčivé světelné sloupy vstup na nedělní meditaci zdarma)

Jiřinka Solvana Vašinová