Masáže dětí a miminek

Srdečně Vás zveme na krásný workshop – masáže dětí a miminek – s dulou, masérkou a lektorkou jógy Mgr. Janou Dudovou, úžasnou ženou a maminkou tří dětí.

Workshop pro všechny maminky malých i větších dětí, které chtějí prohloubit vztah se svými dětmi a umožnit svým dětem (i sobě) relaxaci skrze masáž a usnadnit jim tak večerní usínání. Masáže miminek i starších dětí působí pozitivně nejen na fyzický, ale především na psychický vývoj dítěte. Masáž dává dítěti pocit klidu, pohody a bezpečí, blízkost pečující osoby. Upevňuje vztah mezi maminkou a miminkem, je vhodná k celkovému zklidnění dítěte před spánkem. Dalším důležitým účinkem dětských masáží je pozitivní vliv na pohybovou soustavu dítěte a jeho motorický vývoj, lepší se také trávení a vyprazdňování miminka.

Na workshopu se seznámíte s dalšími přínosy masáže dětí a miminek, naučíte se základům masáží a jejich použití v praxi. Namícháte si svůj vlastní masážní olej na míru, dozvíte se, jak je možné pomoci dítěti s bolestmi bříška nebo se zklidněním před spánkem.

Přihlášení nejpozději do 8. 7. (a 26. 7.)! Počet míst je omezený!

Těší se

 Jana Dudová

Den a čas workshopu: 10. a 31. 7. 2018 10:45-11:45 h.

Lektor: Jana Dudová

Cena: 230 Kč (workshop, masážní olej a olej vlastní výroby)

platba předem po předchozí rezervaci

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo u Lenky Dzidové na tel.: (+420) 723 294 939 (počet míst je omezený)

 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz