Masáže dětí a miminek

Srdečně Vás opětovně zveme na krásný workshop – masáže dětí a miminek – s dulou, masérkou a lektorkou jógy Mgr. Janou Dudovou, úžasnou ženou a maminkou tří dětí.

Workshop pro všechny maminky malých i větších dětí, které chtějí prohloubit vztah se svými dětmi a umožnit svým dětem (i sobě) relaxaci skrze masáž a usnadnit jim tak večerní usínání. Masáže miminek i starších dětí působí pozitivně nejen na fyzický, ale především na psychický vývoj dítěte. Masáž dává dítěti pocit klidu, pohody a bezpečí, blízkost pečující osoby. Upevňuje vztah mezi maminkou a miminkem, je vhodná k celkovému zklidnění dítěte před spánkem. Dalším důležitým účinkem dětských masáží je pozitivní vliv na pohybovou soustavu dítěte a jeho motorický vývoj, lepší se také trávení a vyprazdňování miminka.

Na workshopu se seznámíte s dalšími přínosy masáže dětí a miminek, naučíte se základům masáží a jejich použití v praxi. Namícháte si svůj vlastní masážní olej na míru, dozvíte se, jak je možné pomoci dítěti s bolestmi bříška nebo se zklidněním před spánkem.

Přihlášení nejpozději do 10. 3.! Počet míst je omezený!

Těší se

 Jana Dudová

Den a čas workshopu: čtvrtek 14. 3. 2019 10:30–11:30 h.

Lektor: Jana Dudová

platba předem po předchozí rezervaci

Rezervace a přihlášení nejpozději do 10. 3.: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz