Jak správně cvičit po porodu

Milé maminky,

trápí Vás otázky: „Jak se po porodu opět dostanu do formy??“ „Jak mám cvičit správně, aby se mé bříško zase krásně stáhlo a svaly se dostaly zpět na své místo?“

Máme pro Vás odpověď v podobě úžasného teoreticko-praktického workshopu JAK SPRÁVNĚ CVIČIT PO PORODU, který povede vynikající lektorka a pohybová specialistka Mgr. Dana Bajgarová!

Právě pro Vás maminky jsme připravili praktickou ukázku a teoretické vysvětlení, kdy začít s pohybem po porodu, které cviky jsou nejvhodnější, na co si dát pozor, jak často cvičit. Které typy cvičení zatím raději vynechat, jaká by měla být intenzita cvičení a jak je to s poporodními dietami.

Přijďte mezi nás posedět v příjemném a komorním prostředí, trochu si zacvičit (přibalte si cvičební úbor :-)), něco si vyzkoušet, pročistit si mysl a trochu více prozkoumat své tělo. Dozvíte se cenné rady a návody jak s Vašim krásným tělem po narození miminka pracovat a cítit se v něm tak lépe.

Těší se na vás ♥

 Mgr. Dana Bajgarová

Den a čas workshopu: 8. 10. 2017 v 13:30-15:30 h.

Lektor: Mgr. Dana Bajgarová

 

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo u Lenky Dzidové na tel.: (+420) 723 294 939 (počet míst je omezený)

 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz