Harmonizační klíč – channeling – Cesta, jak vnitřně komunikovat a tím umět pomoci nejen sami sobě

Srdečně vás zveme na seminář Marcely Němcové, objevte v sobě nové ukazatele a možnosti k obnovení a osvojení si vlastních skrytých schopností v procesu vnitřní proměny a sebepoznání na hlubší úrovni.

V této nové době se vše velmi rychle mění a všichni přijímáme ve svých životech přicházející vhledy a ukazatele pro osobní i profesní změny a nové možnosti. Účelem společného setkání je obnovení energetického spojení s vaší duší, vyšším já, vyšší myslí k dosažení osobní síly, skrytých schopností a životní harmonie ve všech směrech. Vzájemné propojení vědomí nás vede k otevření a naladění vnitřního informačního „kanálu“ na odpovídající frekvence pro napojení se na své nitro, duchovní průvodce, kteří jsou tu pro nás, pro podporu a láskyplné vedení.

Channeling (channel – kanál)

Je vnitřní schopnost a umění pro příjem telepatických zpráv skrze vaši duši, mysl a tělo. Tato schopnost není pouze pro vyvolené, tuto schopnost má každý z nás, v této nové době, v nových vyšších vibracích planety se otevírají nové možnosti pro obnovení této schopnosti v každém z nás. Odpovědi na všechny otázky se nacházejí uvnitř nás, na neviditelné-multidimenzionální úrovni. Toužíte se i vy spojit se svou duší, svým duchovním průvodcem pro získání odpovědí na otázky týkající se vašeho života, vztahů, práce, financí, posunu, poslání a růstu vyššího vědomí? Chcete se zdokonalit ve vnitřním napojení a umět pomoci nejen sami sobě? Vnitřního moudrého rádce máme uvnitř sebe všichni, záleží na naší volbě, touze, chtění, rozhodnutí a vědomém souhlasu. Osvojováním této schopnosti dokážete vy sami lépe porozumět své životní cestě, svému poslání, své duši, své osobnosti, svému podvědomí a tělu v každém životním směru.

Schopnost channelingu má každý z nás na určité úrovni vědomí, což znamená vnitřní víra v tuto schopnost, v bytosti světla, ve své průvodce, multidimenzionalitu vědomí a vaší vnitřní touze být ve spojení se svým duchovním vedením. Vaše duše skrze vnitřní spojení snáze dosáhne svého vyjádření, tvoření a projevu. Naše duchovní vedení nám všem s láskou napomáhá v harmonizaci života ve všech životních oblastech, k dosažení rovnováhy a naplnění poslání v pozemské realitě.

Schopnost channelingu má každý z nás na určité dosažené úrovni vědomí, což znamená víra v tuto schopnost, v bytosti světla, ve své průvodce, multidimenzionalitu vědomí a vaší vnitřní touze toho dosáhnout. Vaše duše skrze vnitřní spojení vaší mysli a těla snáze dosáhne svého vyjádření a projevu. Naše duchovní vedení nám všem velmi napomáhá v harmonizaci života ve všech oblastech, k dosažení rovnováhy a naplnění poslání v pozemské realitě.

Co si osvojíte?

– Osvojíte si, jak navázat spojení se svým vedením, jak v každodenním životě vědomě žít, jak si vytvářet osobní prostor a čas, jak s odvahou projevit své schopnosti a dary, a nejen to.
– Osvojíte si vnitřní napojení na vnitřní kanál-channel, pro obnovení schopnosti vnitřní komunikace – channelingu, pro dosažení vnitřního klidu, radosti a vlastní jedinečnosti.
– Obnovíte svou schopnost vnitřního nadhledu, vyššího vnímání všech situací z jiného úhlu pohledu, dokážete tak pomoci sami sobě i ostatním kolem vás. Ucítíte dokonalost svého vnitřní spojení, svůj vnitřní hlas a duchovní vedení, svou jedinečnost, velkolepost, vznešenost uloženou v každém z vás.
– Rozpouští se stále hlubší staré vrstvy minulosti na nejhlubší možné úrovni a skrze vědomé prožitky odklízí se vnitřní energie hluboko skryté a pro nás v realitě svazující a omezující. Posunujeme se sebepoznáním kolo za kolem a sjednocujeme se s uloženým vnitřním rozkolem ve všech oblastech a směrech.
– Osvojíte si vnitřní schopnost napojení se na frekvence pro channelování, „povídání si“ se svými průvodci, světelnými bytostmi dle výše vědomí a plánu duše každého z vás. Channeling vám otevírá vlastní harmonizační proces silně aktivující a probouzející – obnovíte své vnitřní schopnosti, jak sobě a svým blízkým pomoci k úlevě a radosti.
– Prožijete spojení sami se sebou, se svým vnitřním hlasem, duchovním průvodcem a přeladíte energie připravené v danou chvíli na úrovni podvědomí.

Osvojováním této schopnosti dokážete vy sami lépe porozumět své životní cestě, svému poslání, své duši, své osobnosti, svému podvědomí a tělu v každém životním směru.

Více o semináři na stránkách Marcely Němcové zde

Těší se na vás

Marcela

Den a čas semináře: sobota 19. 9. 2020 10–17

Lektor: Marcela Němcová

Rezervace a přihlášení: zde (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz