Cesta do říše zázraků

Milí přátelé, srdečně Vás zveme na krásný, zcela nově pro Vás připravený prožitkový workshop – Cesta do ŘÍŠE ZÁZRAKŮ.

Vědomí = vědět o svém domově. Být doma. Být si domovníkem, strážcem, tvůrcem, pánem, svobodným a bdělým nad vším co se u něj doma děje.

Podvědomí = vědět, co se odehrává pod povrchem věcí. Pod hmotnou strukturou stvořitele. Stvořitel jsi ty. Pokud o tom nevíš, jsi vlečen událostmi bez tvé kontroly a angažovanosti tvé vlastní tvorby. Sídlí zde všechny tvé pocity. Pozitivní i negativní. Jsou zde uloženy a zakořeněny, ovlivňují vše, co se v hmotě odehrává.

Nadvědomí = vědomí toho, jak fungují světy vědomí a podvědomí, tě dovedou do sféry nadvědomí, kde vidíš vše jako pozorovatel a víš co je v danou chvíli správné.

Takto to vnímám já. Cesta do říše zázraků. Je právě otevřená. Je to cesta do prostoru nejbezpečnějšího, jaký může existovat. Je to cesta do chrámu, kde jediný panovník a král jsi ty. Poznáš tam mnoho zázraků. Proč zázraků? Protože zázrak jsi ty. Ty jsi jediný tvůrce, soudce, pozorovatel a zdroj. Ty jsi ten vyvolený, který má klíč k chrámu, který se nachází za hranici možností. Říká se, že to, co jsme nikdy nezažili, si neumíme ani představit. A na tomto místě je vše možné. Myšlenka tvoří realitu. Realita je v nás. Kdysi dávno, v jiných časech, jsme byly mistři v tvoření. Dnes se nacházíme na hranici. Prošli jsme si obdobím zapomnění a nastává věk znovu procitnutí. Je čas vzpomenout si, kdo jsme my lidé. Je čas vrátit se domů. Zažít širokost bytí a klid v bezpečí vlastního domova uvnitř nás. Naučit se používat neomezené možnosti z tohoto světa. Vstup do země zázraků! Bude mi ctí stát se tvým průvodcem.

S láskou se na vás těší

Jana

Den a čas přednášky: neděle 17. 11. 2019 18–20

Lektor: Jana Kuchařová

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz