Vztahová monáda

Zážitková přednáška ostravského etikoterapeuta Marka Ščotky pro moderní ženy, muže a mládež o základech fungování ve vědomých vztazích partnerských a rodinných.

Proč jsme se my dva potkali? A proč teď? Kdo si koho přitáhl do života? Co jsme v sobě nosili za prosby dříve, než nás vesmír svedl dohromady? Jaká jsme měli očekávání? Co si můžeme navzájem nabídnout, ukázat a předat? Vzpomeneme si na to i po letech, pokud spolu zůstaneme a zestárneme? Co máme spolu naším vztahem přirozeně vytvořit? Jak to zjistíme? Žijeme s pokorou pro náš vztah? Naplňujeme ho? A každý den? Čeho jsme už dosáhli? Co nám brání prohloubit náš vztah a mít z něj víc? Bavíme se o tom? Ví naše děti něco víc o našem vztahu, o mě, o tobě, o nás i s nimi? Souzní s tím? Víme, proč nám přišly do života? A ví to ony? Znají svou roli a umí ji hrát? Hrají ji rády? Může být i jiný smysl vztahu než pouze tento základní prvotní? Nebo musíme jít od sebe, pokud jej naplníme? Co jsou to základní vztahy o moci? A co komisní hraniční vztahy? A co mistrovské vztahy? Který žijeme my?

Těší se na vás

Marek Ščotka 

Den a čas přednášky: 14. 9. 2017  20-22 h.

Lektor: Marek Ščotka

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo u Lenky Dzidové na tel.: (+420) 723 294 939 (počet míst je omezený)

 

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz  www.marekscotka.cz