Vzpomeň si, kdo jsi – jak nás ovlivňuje naše datum narození

Srdečně zveme na krásné předvánoční setkání s Janičkou Kuchařovou – seminář „Vzpomeň si kdo jsi“ s tématem jak ovlivňuje datum narození naše talenty, dary a poslání na naší životní cestě.
„Cítím, že opět nastal čas. Možná ten správný čas, kdy se potkáme a společně se rozpomeneme. Tématem našeho setkání je výzva.
Vzpomeň si, kdo jsi.
Indicie máme na bezpečném místě, přímo v sobě. Nikdo z nás tady není náhodou. Má svou vlastní esenci, která ho provází jeho cestou. Má velikou mocnou sílu, kterou umí používat jen on sám. Má talenty a dary, s kterými do tohoto prostoru a času přicestoval. Nyní je ten správný čas. Pomocí numerologie se podíváme na datum svého narození. Je v něm zdrojový kód. Odhalíme naše talenty a podíváme se, které talenty jsme na naší cestě začaly rozvíjet a které jsou ještě neodhalené. Použijeme svalový test k odhalení našeho poslání a pochopení naší cesty.

S každým tématem kdy se dotýkáme sebe se přibližujeme své prapůvodní podstatě. Připravila jsem pro vás na závěr našeho setkání magický rituál, kdy se pomocí vizualizace a magické mantry dostaneme na místo, kde se setkáme se svou prapůvodní čistou podstatou sebe sama.

Ještě stále jsme ve vibracích roku 2022. Tři dvojky a jedna nula. Tento rok se nese ve znamení nacházení vlastního zdroje. Náš lidský zdroj je jen náš. A o ten se tady stále hraje. Již za krátko budeme tento rok opouštět a vstoupíme do nového roku 2023. Podíváme se i na to, co z pohledu numerologie nás v tomto roce čeká. Vibrace sedmičky nás nabádají k činorodosti a akci. Bez té to příští rok nepůjde. Setkání s vlastní čistou esencí své prapůvodní podstaty, se uskuteční již tuto neděli 11.
11 – je mistrovské číslo a prosinec nás nabádá k ukončení všeho co máme opustit. Je časem, kdy se vracíme ke zdroji.

 

Těším se na vás

Jani Kuchařová

Magie, ta esence v nás ožívá.
Vzpomeň si kdo jsi.
Čísla a jejich poselství pro nás.
Datum narození jako zdrojový kód.

Kdo je Jana Kuchařová?
„Myslím, že tak jako mnoho lidí i já jsem se v životě ztratila. Doslova jsem nedokázala popsat co mám ráda, co bych chtěla, co se mi líbí, jak bych měla žít, dostala jsem se do stavu, kdy jsem jen věděla, že jsem hodně nešťastná a uvnitř mě byl veliký smutek. Navenek jsem hrála tu hru. Tu hru, na hodnou, milou, usměvavou a šťastnou. Materiálně mi nic nechybělo, fyzicky a duševně jsem byla rozbitá na mnoho střípků.
Když už nevíte kudy kam, najde se vždy nějaký anděl, co vám dá přesně to co potřebujete. Mým andělem se stala Evička. Dala mi knížku od Zdeňky Jordánové ,,Já řídím.” To byl spouštěč.
Pak následovaly další knížky. ,,Poznej svůj cíl.” ,,Souvislosti,” ,, Spratek,” ,, Tvoje dítě jako šance pro tebe” a další.
Zdenička mě hodně oslovila. Bylo to v roce 2011, kdy jsem začala jezdit do Prahy na její kurzy ,,Poznej svůj Cíl.” Jak se říká, tak to i je. Když je žák připraven, učitel se vždycky najde. Myslím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Je to cesta, kdy pomocí svalového testu, dáváme dohromady všechny souvislosti našeho života a je doslova zázračné pozorovat to, jak se dostáváme do souladu my, tak se mění i naše okolí. Lidé, kteří s námi žijí nejblíže, jsou svědky naší proměny a mění se současně s námi. Naše energie je klidná a naladěná na vlastní zdroj.
V roce 2011 jsem si koupila své první tarokové karty. Bylo to jako magnet. Nešlo to neudělat. Doslova mě to vtahovalo. Karty jsem se nikdy vykládat neučila. Šlo to samo. Vím to. Nevím jak. Jen to vím. Má intuice se ještě více prohloubila. Zjistila jsem, že docela lehce chápu i význam čísel. Numerologie mi taky šla lehce.
Když už jednou nastoupíte na svou vlastní vědomou cestu, dostanete mnohem víc, než do toho dáte vy. Vše co vychází ze zdroje, se zase ke zdroji vrací.
Jsme tady pro to, abychom si rozpomněli na své prapůvodní poslání a osvobodily se s pout, která jsme si dobrovolně i když nevědomě nasadily. Když už jednou nastoupíte, nechcete z toho vystoupit. Naopak. Své poznání chcete sdílet. A tak se stáváte průvodcem a inspirátorem.“

Den a čas semináře: neděle 11. 12. 2022 15–17

Lektor: Jana Kuchařová

cena: 390 Kč