VYLADĚNÍ SRDEČNÍ ČAKRY – HARMONIE PRO TVÉ SRDCE

Relaxační hudba
Vyladění středu 4. čakrového systému pomocí ladičky
Jemná masáž hlavy a dlaní
Příjemná éterická vůně pro všechny energetická centra
Léčivé a harmonizující souzvuky pod křišťálovou pyramidou

Jak silná je vaše 4. srdeční čakra?

Bojíte se, že budete odmítnuti?     Trpíte opakujícími se svědivými kožními záněty a ekzémy?

Jste často nachlazení?     Máte astma nebo dýchací obtíže?

Cítíte často tlak a tíseň v hrudním koši?     Trpíte problémy se srdcem nebo poruchami krevního oběhu?

Jsou pro Vás setkání s přáteli náročná a stojí Vás hodně sil?     Chtěli byste sami sobě i ostatním lidem dávat více lásky?

Raději se přizpůsobujete, než abyste dali najevo vlastní názor?     Jste právě nešťastně zamilovaní nebo trpíte bolestivým rozchodem?

Cítíte se osamělí a těžko navazujete kontakty s lidmi?     Existuje jen málo lidí, s nimiž se cítíte být hluboce spojeni?

Pokud jste na více než čtyři otázky odpověděli kladně, je vhodné svou srdeční čakru co nejrychleji posílit.

Vyzkoušejte uzdravující techniky pro srdeční čakru.

4. srdeční čakra:

Témata

 • pochopení

 • láska

 • otevřenost

 • soucit

 • bezpečí

 • tolerance

 • dobrota

 • odevzdanost

 • uzdravování

 

 

Disharmonie

 • kašel, nachlazení

 • alergie

 • bronchitida

 • astma a záněty plic

 • ztuhnutí svalů, bolesti ramen

 • revmatické potíže v pažích a kloubech prstů

 • celková slabost

 • poruchy srdečního rytmu

 • angina pectoris

 • arterioskleróza

 • infarkt

 

 

„LÁSKA JE DRUHÝ NEJVĚTŠÍ DAR, KTERÝ ČLOVĚK DOSTAL, PRVNÍ JE ŽIVOT.“

 

 

Jak vyladění srdeční čakry probíhá probíhá?

Lymfatická reflexní masáž se provádí v leže na ploškách nohou a nártech speciální metodou, pomocí stimulace konkrétních reflexních bodů a reflexních zón, které jsou umístěné na celém chodidle.

Chodidla člověka totiž představují dokonalou mapu celého lidského těla a všech orgánů.

Masáž lymfatických obtíží pomocí reflexní terapie není bolestivé, naopak, velmi příjemné, jde o jemnou a hladivou masáž.

Během terapie Míša používá na doplnění také terapeutické ladičky, které jsou další velmi silnou a účinnou přirozenou léčebnou metodou navracející psychické i fyzické zdraví pomocí zvukových vln.

Na závěr terapie se ještě můžete těšit na léčení a harmonizaci křišťálovou pyramidou a jejím nádherným nebeským zvukem.

Ošetření lymfatického systému je vhodné z počátku provádět alespoň 1x za týden, po zlepšení stavu pak intervaly prodloužit.

Velkou výhodou této stimulace je, že celý systém se takto „učí“ správně pracovat zcela sám.

Srdeční čakra vytváří přechod mezi třemi spodními čakrami, které představují
emoční a tělesný základ našeho života, a horními třemi čakrami,
jež jsou sídlem lidského vědomí.

֍

Bytost se silnou srdeční čakrou je láskyplná a dokáže s lehkostí budovat vztahy s ostatními lidmi.

Terapeutické ladičky

Terapie pomocí ladiček je přirozená léčebná metoda, která navrací psychické i fyzické zdraví pomocí zvukových vln. Zvukové vlny ladiček mění energetické pole člověka a tím vyvolává změny v těle. Vědecké výzkumy dokázaly, že kmity získané díky různým frekvencím, způsobují změnu barvy krvinek a změnu tvaru buněk. Vhodný zvuk způsobuje, že se zdravé buňky posilují a nemocné velmi rychlým tempem regenerují. Ukázalo se, že rakovinové buňky nevydrží intenzitu kmitů a explodují po několika minutách. Zdravé buňky přitom zůstávají nenarušeny, a dokonce se stávají silnějšími. Jde tedy o velmi široké pole působnosti na buněčné úrovni.

Zvukové vlny ladiček mění energetické pole člověka. Nahrazují akupunkturní jehly v akupunktuře, ruce v akupresuře, masáži shiatsu nebo jiné alternativní léčebné techniky. Zvuková vlna vycházející z ladičky jako vibrace cestuje hluboko do těla a jeho buněk, směřuje podél energetických drah (kolejí), zvyšuje efektivitu fyziologie člověka a usnadňuje doplynutí do míst „netknutých“ tradiční medicínou. Zvukové vlny se přenášejí pomocí tkání, poněvadž voda, která nás z převážné části tvoří, je dokonalým vodičem. Jsme proto zvláštní hudební nástroj a čistý ničím nenarušený zvuk proniká až do hloubi duše.

Ladičkovou metodou se také dokonale očistí všechna energetická centra (čakry). Terapeutické ladičky se tak používají k navrácení správné energetické rovnováhy, k odstranění negativních emocí, povzbuzení duchovního růstu a vývoje, k realizaci správných změn a umožňují pocítit vlastní vnitřní harmonii. 

Kateřina Ondrášková
Kateřina Ondrášková

Křišťálová pyramida

Křišťálová pyramida je vyrobena z čistého křišťálu. Její úhly odrážejí mystickou konstrukci starodávných egyptských pyramid. Křišťál je sám o sobě prvkem, který je od nepaměti využíván k léčení a harmonizaci energií a v dnešní době je to i doloženo v rámci piezoelektrických vlastností a procesů. Podobně i léčivé vlastnosti pyramid jsou známé odedávna a dokládají je i moderní vědecké výzkumy.

Křišťálová pyramida tak kombinuje a zosobňuje hmotnou a duchovní sílu křišťálu a pyramid. Spojení těchto unikátních vlastností křišťálu a pyramid vytváří jedinečný prostředek k léčení a zvukové terapii.

Křišťálová pyramida je zdrojem velmi komplexních zvukových vibrací a rezonancí, které v sobě obsahují nespočet frekvencí.

Terapeutické ladičky se používají k navrácení správné energetické rovnováhy, k odstranění negativních emocí, povzbuzení duchovního růstu a vývoje, k realizaci správných změn a umožňují pocítit vlastní harmonii.

֍

Křišťálová pyramida kombinuje a zosobňuje hmotnou a duchovní sílu křišťálu a pyramid. Spojení těchto unikátních vlastností křišťálu a pyramid vytváří jedinečný prostředek k léčení a zvukové terapii.

Kdo je Míša Prausková?

Dostala jsem jméno Michaela a provdala se za úžasného muže s příjmením Prausek. Narodila se ve Frýdku-Místku a od malička jsem vnímala různé energie a vibrace, kterým jsem příliš nerozuměla. Nyní se mi odkrývají mé možnosti, jak s energiemi pracovat a pomáhat lidem, kteří mají zájem své tělo, mysl i duši uzdravit, uvést do životního souladu a harmonie.

Vystudovala jsem vysokou školu, ale zcela mimo obor, který nyní praktikuji. Pracovala jsem v kanceláři ve více profesích, ale celou dobu jsem cítila, že tato práce mne nenaplňuje a nejsem v ní šťastná. Toužila jsem dělat „něco“, co je mi blízké a dává smysl.

Mé děti mi však ukázaly cestu, abych to, co jsem celý život vnímala, jsem konečně začala uskutečňovat. Začala jsem se zajímat o zdravé stravování dle čínské medicíny, homeopatii, detoxikaci těla, éterické oleje, léčivé kameny, uzdravení svého těla z astmatu a těžkých alergií. Vše se mi úspěšně podařilo, i přesto, že mi lékaři říkali, že astma i alergie jsou na celý život. Proto jsem převzala život a zodpovědnost do svých rukou. Nebylo to lehké, ale díky obrovské podpoře manžela Lukáše a dětí, jsem prošla kurzy Reflexní terapie u Júliuse Patakyho a Petra Vlčka. Také jsem prošla masérským kurzem v masérské škole Zázraky Duše u Davida Rozbroje, abych se mohla dotýkat plosek nohou klientů. Nechybí mi kurz indická masáž hlavy a čínská masáž nohou AN MO. Vše mne velice obohatilo a rozšířilo obzory. Ve všech těchto kurzech se pracuje s energiemi, které vnímám od malička.

Své znalosti jsem začala praktikovat na rodině. Zpětná vazba mne ohromila a dodala mi důvěru, že cítím své postupy správně a jsou funkční. Vše, do čeho jsem dala svou energii, pomáhá a dává tělo, mysl i duši do Souladu Života. S úctou a láskou své techniky uplatňuji na lidech, kteří se nebojí vyzkoušet něco nového, co funguje již několik tisíc let z východní Asie a chtějí své tělo uzdravit. Proto kráčím cestou alternativního uzdravování a hledám příčinu nemoci i bolesti místo tlumení a potlačování následků.

Nabízím Vám svůj úsměv, pozitivní přístup a těším se na brzké setkání s Vámi.

S úctou

Michaela Prausková

Kateřina Ondrášková

Reference

 

Lymfatická masáž u Míši si mě zavolala měsíc po covidu a po velmi pracovně napjatém období. Cítila jsem, že si potřebuju odpočinout a zregenerovat a kombinace masáže a krásného prostředí Sundary mě velmi lákala. Hned během prvního setkání se ukázalo, že to byla úžasná volba. Míša je velmi příjemná žena, která se dokáže naladit na člověka, který k ní přichází. Svým individuálním, profesionálním a zároveň velmi přátelským přístupem vytváří nádhernou uvolňující atmosféru. Její přístup k tělu člověka je velmi jemný, citlivý, masáž je ozdravující a pokud jste tomu otevření, pocítíte rozproudění lymfy na svém těle krátce po tom, co masáž začne. Když jsem k Míši přišla nic detailního jsem jí o sobě nepovídala, ale ona poznala, které orgány mám oslabené a vím o nich, i ty, o kterých nevím, ale jejich oslabení se projevuje různými symptomy. Velmi se mi líbí, že k člověku přistupuje celostně a masáží dokáže léčit i to, co člověka trápí na psychické úrovni. Dokáže vidět souvislosti mezi našim prožíváním a tím, co se nám děje v těle. Po masáži jsem se cítila odpočatě, zregenerovaně, omlazeně a nádherně opečovaně. Už teď se těším na další masáž.

Lucie S.

Lymfatickou masáž prováděnou Míšou Prauskovou vřele doporučuji. Na tomto druhu masáže jsem byla poprvé a musím říci, že předčila mé očekávání. Míša pročistila a zprůchodnila můj lymfatický systém, který má vliv na celé naše fyzické tělo. Prostřednictvím stlačování reflexních bodů na plosce mé nohy probudila jednotlivé orgány v těle a zjistila, kde by eventuelně mohl být problém, který následně budeme řešit. Samotná masáž byla velice příjemná s přátelskou atmosférou. Po masáži jsem byla upozorněna, že se mám vyhýbat náročným aktivitám a mám spíše odpočívat. Což mi velice pomohlo zregenerovat celé tělo. Dva dny jsem byla spíše unavená, poté nastal zlom a já sršela energií. Děkuji za tento skvělý zážitek a za pomoc při hledání rovnováhy v mém těle ♥

Lucie Z.

Před necelými 2 týdny jsem přišla na terapii k p. Michaele, která zázračně během jedné hodiny odbourala moji šílenou migrénu a zablokované záda. Hned v úvodu terapie jsem se jí zmínila, že jsem navštívila v posledním půl roce masérské služby, které ale nepomohly tak jak bych potřebovala. Bylo mi vysvětleno, že masáž je pouze na uvolnění svalů, nikoliv na moji konkrétně potřebnou léčbu. Po prvních minutách jsem slyšela jak mi všechny problémy mého těla Míša postupně odhaluje a samozřejmě napravuje. Kromě toho, že jsem po hodině její terapie cítila uvolnění, navracela se mi i barva v obličeji, která při příchodu byla do bílé až šedivé, po její terapii jsem začala získávat normální vzhled. Migréna byla pryč!!!! Na další dva týdny jsem nevěděla o slově migréna a musím říct, že se už nesmírně těším na její další terapii. ☺️ Za mě veliké díky. Perfektní odborný přístup, laskavost a hlavně pomoc v léčbě mojí migrény.

Veronika K.

Poprvé jsem vyzkoušela reflexní lymfatickou masáž, a jsem velmi velmi překvapená, jak funguje, a co mi to přineslo. Zažila jsem dvouhodinovou cestu blahodárným provázením Míše, která pracuje velmi celistvě s tělem i duší. Po dlouhé době si mi dostalo tak komplexních informací o mém zdravotním stavu a rovnou s uzdravováním. Po této masáži se mi rozproudilo tělo, je živější a zároveň, se spustil ozdravný proces, který teď používám pro hlubší práci s emocí a tělem.
Děkuji Míši!

Barbora

Každé ráno se probuď s úsměvem, ciť svůj dech na tváři a lásku v očích.

Naše planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí. Zoufale potřebuje ty, kteří tvoří mír, léčí, obnovují, vyprávějí příběhy a milují vše živé.  Dalajláma

VYLADĚNÍ SRDEČNÍ ČAKRY

Délka: 1,5 – 2 hodiny

Terapeut: Bc. Michaela Prausková

Cena: 890 Kč

Objednávky na 704 815 615 🌸

Další možnosti služeb:

komplexní reflexní masáž     lymfatická reflexní masáž     vyladění všech sedmi čaker