Víkendový pobyt s břišním tancem pro začátečníky

Milé klientky, srdečně vás zveme na další víkendový odpočinkový wellness pobyt v překrásné přírodě Beskyd přímo pod horami v nádherném novém malém luxusním hotýlku Maralák. Věříme, že si toto naprosto kouzelné místo s jedinečnou rodinnou atmosférou zamilujete stejně jako my. ☺🙏

Tentokrát se můžete těšit na lekce blahodárného břišního tance s naší úžasnou lektorkou a profesionální tanečnicí Lenkou Shahnaz Dzidovou. Celý víkend budete v její laskavé péči.

Tančit se bude v překrásném útulném jógovém sále s vyhřívanou podlahou, jehož prosklená stěna poskytuje přímo pohádkový výhled na panorama hor. Lekce jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. Těšit se můžete na úžasné orientální rytmy v podmanivé vůni vonných tyčinek a světlech svíček, tanec na bubínky, tanec se závojem či  světelnými křídly Isis, meditace a také na večerní malování hennou při společném ženském povídání. 🙂

Jako překvapení vás ještě čeká společný ženský tanec v kruhu, intuitivní tanec a zpěv silových písní.

Ve volném čase si uděláme procházku do malebné okolní přírody (můžete i samy samozřejmě), navštívíme solnou jeskyni nebo bazén s párou. A kdo bude chtít, může hodinu relaxovat ve venkovní vířivce na terase a kochat se výhledem na hory v podzimním závoji.

Je možné sebou vzít i někoho netančícího (partnera, děti,…) a užít si společný volný čas.😊

Ubytování:

V luxusních 2 nebo 4 lůžkových pokojích či apartmánech.

Strava:

Polopenze – vynikající jídlo – snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z menu.

Program:

Lekce tance v rámci pobytu budou celkem 4, v pátek večer, v sobotu ráno a odpoledne a v neděli dopoledne (čas bude upřesněn. Hodinový pobyt ve vířivce na terase s výhledem na hory v čase dle domluvy. Procházka, malování hennou.

Je také možné si přikoupit pobyt v solné jeskyni, bazén či se nechat opečovat na masáži. 😊

Fotky hotelu a ubytování si můžete prohlédnout zde. Na fotky z předchozích víkendů se můžete podívat zde.

Těší se na Vás

Lenka Shahnaz

Termín pobytu: pátek 21. 10. – neděle 23. 10. 2022
(příjezd v pátek odpoledne až podvečer)

Lektorka: Lenka Shahnaz Dzidová

cena: 4200 Kč pro tančící (zahrnuje ubytování v hotelu, polopenzi ve vyhlášené restauraci Maralák, tanec a hodinový pobyt ve vířivce na terase)
3590 Kč pro necvičící

Možnost také přiobjednání masáže, solné jeskyně (100 Kč) nebo bazénu a parní lázně (250 Kč) v blízkém hotelu Lara Spa.

Počet míst je omezen. Bližší informace na info@sundara.cz nebo 723 294 939.