Vědomé dýchaní & EFT

 

Cílem naší práce je vytvořit harmonii těla, mysli a duše. Když žijete v této harmonii víte životem procházet s lehkostí, máte více energie, jste odolnější vůči negativním vlivům z okolí, víte lépe porozumět své intuici.  Život v harmonii s tělem, myslí a duší vám přinese štěstí na úrovni vztahů, zdraví, osobního naplnění a hojnosti.
Na to, aby jste takovou harmonii v životě mohli dosáhnout, potřebujete odstranit to, co vám v tom brání. A to jsou vaše strachy, úzkosti, hněv, stres, zakořeněné nezdravé vzorce chování, bolesti a zaseknuté a nezpracované emoce. A právě nezpracované emoce vám v životě vytvářejí psychické, fyzické a duševní problémy, jako jsou například chronické bolesti, obesita, problémy s alkoholem, nespavost, zažívací problémy, nízká sebeláska, deprese, neschopnost komunikovat, strachy, nedůvěra…
Všechny emoce, které jste v životě pořádně nezpracovali, jestli jste se báli bolesti a raději jste ji potlačili, a nebo vám nebylo dovolené emoce procítit (“chlapi nebrečí”) a nebo jste jednoduše neměli na to čas… jsou stále zaseknuté ve vás, ve vašem nervovém systému.
 
Na tomto střetnutí vás budeme provázet technikami, které jsou zaměřené na uvolnění a vypuštění všeho co vám brání v harmonickém životě.
 
  ✨ V první části vás naučíme:
– jak si sami můžete aktivovat a harmonizovat vlastní energii
– jak uvolnit ze sebe nahromaděný stres z běžného života
– použijeme techniku EFT (Emotional Freedom Technique) na uvolnění strachu.
  
✨ V druhé části:
– Vám představíme techniku vědomého propojeného dýchání (Conscious Connected Breathing), pomocí které budete pracovat se svým nervovým systémem
  
✨ Vše se bude odehrávat v příjemném a bezpečném prostředí a pod dohledem zkušených facilitátorů Michaely a Martina z Milimar Holistic Healing and Coaching, kteří se těmto technikám věnovali v Kanadě a teď je přinášejí také do Česka.
  
Tento způsob dýchání je velmi bezpečný, ale v případě níže uvedených zdravotních problémů vám doporučujeme se informovat u vašeho lékaře jestli je takové dýchání pro vás vhodné:
– Rizikové těhotenství
– Epilepsie
– Vysoký krevní tlak
– Diagnóza bipolar nebo schizofrenik
– Problémy se srdcem
– Čerstvá operace
– Diagnostikované aneuryzma mozku a nebo břicha
  
Na workshop vám doporučujeme si přinést: pohodlné oblečení, teplé ponožky, láhev s vodou, něco na zakrytí očí (šátek), zápisník (často se stává, že po dýchaní dostaneme odpovědi a nebo nápady, které si potřebujeme zapsat).
Doporučujeme aspoň 2 hodiny před začátkem nejíst žádné těžké jídlo a nepít kofeinové nápoje.
 
Těšíme se na setkání!
 

Michaela a Martin

Den a čas workshopu: úterý 13. 9. 2022  18:30-20:30

Lektor: Michaela Mili Heldová a Martin

🌀

Cena: 700 Kč

info@milimarcenter.com
https://www.facebook.com/milimarcenter