Yin & Jang jóga a TČM (tradiční čínská medicína)

Workshop Yin & Jang jóga a TČM jsou dvě hodiny nabité teorií a jógovou praxí, která posílí a podpoří správné fungování příslušného orgánového okruhu a elementu, který mimo jiné ovlivňuje i naši psychiku. Získáte informace o vhodné výživě, dozvíte se, co vše pod jednotlivé okruhy spadá, jak se projevuje oslabení okruhů a čím můžeme jejich fungování posílit.

Tentokrát se budeme věnovat okruhu srdce, tenké střevo a elementu ohně. Obdobím srdce a ohně je léto, toto období nám přináší energii, radost, lásku bez podmínek, otevíráme se lásce, v srdci sídlí náš duch. Srdce potřebuje k životu radost z každodenních maličkostí, srdce potřebuje k životu pohyb v přírodě, srdce léčí sledování barev a zvuků přírody, chůze naboso. Pokud je okruh v nerovnováze, může nás trápit strach a úzkost, bledost, zadýchávání a samozřejmě problémy se srdcem, cévami žílami, okruh ovlivňuje náš způsob řeči. Léto je časem setkání s přáteli, časem smíchu, radosti, pohybu. Srdce je společenské a ve společnosti se cítí dobře. Máme-li v harmonii srdce, máme v harmonii celý organismus.

V praktické části uvolníte v jógových pozicích meridiány srdce a tenkého střeva, v relaxaci a krátké meditaci se budete otevírat léčivé lásce bez podmínek.

Energetickým zvukem srdce je slabika Hooo. 

Ze získaných informací můžete to, co vás osloví přirozeně začlenit do svého života.

Přijďte podpořit a vyladit váš okruh srdce, tenké střevo, užijte si léto, nechte se léčit láskou, sluncem a přírodou.

Tímto krásným workshopem vás provede úžasná Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Máte se určitě na co těšit. 

S sebou si vezměte dobrou náladu 😊, blok a tužku. 

Naslouchejte chvíli sami sobě, svému tělu, uvědomte si své emoce, svůj dech. Vnímejte propojení s přírodou a energiemi, které nás obklopují v jednotlivých obdobích roku.

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas workshopu: neděle 21. 5. 2023  17:30 – 19:30 h

Lektor: Pavlína Sokolová

cena: 360 Kč (workshop + materiály)