TČM – Tradiční čínská medicína – 5 elementů, 5 orgánových okruhů

Do nového roku vstupujeme v energiích vody, plynutí. Otevíráme a uvolňujeme své emoce, uvědomujeme si důležitost vztahů. Učíme se nelpět, být kreativní …

Podle tradiční čínské medicíny souvisí období leden a únorokruhem ledvin (pod který spadají například kosti, klouby, rozmnožovací orgány nebo strachy a úzkosti) …

Přijďte si poslechnout pár informací z TČM o elementech a orgánových okruzích. Představím vám 5 elementů (voda, dřevo, oheň, země, kov) a jejich působení na náš život, fyzické tělo, psychiku.

Jednotlivé orgánové okruhy přiřadíme k danému období roku, upřesníme, co vše pod tyto orgánové okruhy patří. Probereme výživová doporučení a přidám pár praktických nápadů, jak tyto okruhy podpořit.

Ze získaných informací můžete to, co vás osloví přirozeně začlenit do svého života. Základní informace o okruzích budou k dispozici v tištěné podobě.

Touto nesmírně zajímavou, informacemi a souvislostmi nabitou přednáškou vás provede úžasná Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Máte se určitě na co těšit. 

S sebou si vezměte dobrou náladu 😊, blok a tužku. 

Naslouchejte chvíli sami sobě, svému tělu, uvědomte si své emoce, svůj dech. Vnímejte propojení s přírodou a energiemi, které nás obklopují v jednotlivých obdobích roku.

 

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas přednášky: neděle 21. 1. 2024  17 – 19:30 h

Lektor: Pavlína Sokolová

cena: 490 Kč (přednáška + tištěné materiály)