Tabata

Tabata je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň – získáte tak aerobní kondici i nárůst dynamiky. Cvičení při maximální intenzitě po krátkou dobu je účinnější, než cvičení v nízké intenzitě po delší dobu. Jeden cvik na svalovou partii se skládá z osmi serií. Každou sérii cvičíme 20 vteřin a 10 vteřin pauza.

Lekce Tabaty u nás vede úžasná lektorka, cvičitelka a tanečnice Katka Křístková, která  Vás dokáže nesmírně namotivovat, vyhecovat a dostat z Vás to nejlepší. Pokud máte rádi výzvy, posouvání svých fyzických hranic je toto náročné cvičení přesně pro Vás! 🙂

Přijďte pokořit své fyzické meze, po každé z těchto lekcí se budete cítit jako znovuzrození! 🙂

Náš dárek pro Vás

Můžete se také těšit na krásný dárek, který od nás ke každému kurzu dostanete – jednu z těchto možností dle vašeho výběru – Léčivé meditace na každý den nebo online program Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte od známé spisovatelky a terapeutky Ester Davidové, Vysokovibrační meditace terapeutky a malířky energetických obrazů Marcely Němcové nebo meditace Vnitřní Tvůrce terapeutky a transformační průvodkyně Michaely Zdráhalové.

Věříme, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto léčivých dárků, udělá Vám radost a přinese pohlazení na duši.

 Inspirace pro zdraví – eBook Lékárnička v hlavě, která je dostupná ke stažení zdarma na webových stránkách lektorky, terapeutky a průvodkyně po krajině mysli Terezy Kramerové. Na jejím webu Vědomý život s radostí, moudrostí a vnímáním souvislostí najdete spoustu dalších pokladů a inspirace…  Lékárničku ke stažení zdarma najdete zde.

Těší se na Vás 

Katka

Den a čas kurzu:

Lektor:

jednorázové vstupné 180 Kč

momentálně nejsou vypsány žádné termíny