Miroslav Zelenka – Svět skrytý za oponou mysli

..Být zcela svobodnou bytostí vyžaduje skutečně velkou odvahu. Staňme se svobodnou lidskou bytostí. Jsme dlouhodobě odnaučováni řídit se svobodnou vůlí a nést odpovědnost za vše, co v životě učiníme a na co pomyslíme.

Srdečně zveme na odpolední besedu s přednáškou se známým a báječným Miroslavem Zelenkou, člověkem milujícím vše tvůrčí a živé, spisovatelem, členem komunity otevřených vědců, autorem knihy Umění žit a milovat a také řady článků a krásných a léčivých meditací.

Pro náš život je nejdůležitější (z pohledu první úrovně poznání) umění žít a milovat tak, abychom procházeli životem šťastně a prožili ho tvořivým a harmonickým způsobem. To se ale neučí na žádné škole. Na otázku, proč tomu tak je, je snadná odpověď. Ti, kteří rozhodují o tom, co a jak se ve školách bude učit, nemají zájem na tom, aby obyčejní lidé žili šťastně a harmonicky. Bohužel dost často ani naši rodiče nebyli těmi pravými učiteli v umění tohoto druhu. To jim ale nelze vyčítat, protože ani oni sami v tom nebyli vzděláváni.

Na besedě se budeme věnovat i tématu zdravotních a životních potíží, dle otázek účastníků.

Motto Miroslava Zelenky: „Nekoncentrujme své vědomí na získávání informací o tom, jaká nás čeká budoucnost, abychom podle toho tvořili přítomnost, ale koncentrujme své vědomí na tvoření přítomností podle toho, jakou budoucnost chceme…“

 

Těší se na Vás

Mirek Zelenka

Den a čas semináře: 27. 2. 2022 14–19 h

cena: 800 Kč

 

přihlášky: info@teoversum.cz   

tel.: +420 608 768 009

https://www.miroslav-zelenka.cz/

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz