Autorské čtení a beseda na téma vztahů a naplněného partnerství

Zajímá vás tématika partnerských vztahů? Přála byste si zakotvit v harmonickém vztahu a pořád se vám nedaří? Přijďte strávit příjemný večer v útulném prostředí ve společnosti úžasné ženy, koučky, mentorky, lektorky a spisovatelky Hany Adamíkové.

Těšit se můžete na autorské čtení z její knihy „Staňte se magnetem na skutečné muže,“ která na konci února oslaví 3. výročí svého vydání a besedu na téma partnerské vztahy. Čeká nás krásný dámský večer na téma lásky a naplněného partnerství. Rovněž bude prostor pro dotazy v oblasti vztahů a partnerství.

Knihu si budete moci zakoupit namístě nebo si ji přinést k podpisu s věnováním. 

📖 Více o knize ZDE          📖 Recenze na knihu ZDE

🌸 Kdo je Hana Adamíková?

Hana Adamíková, MBA

koučka, mentorka, spisovatelka a životní průvodkyně

Koučinku a mentoringu se plně věnuje od roku 2012. K jejím ústředním tématům patří návrat k ženskosti a ženskému principu, zdravá sebedůvěra, vytváření harmonických vztahů a práce s emocemi v náročných situacích. V současné době pracuje na své druhé knize, věnuje se individuálním konzultacím, vede prožitkové workshopy, vytváří online programy a přednáší. V Ostravě vede Klub MINERVA21.

Její životní láskou je manžel Pavel a jejich děti. Hanka ráda vaří, cestuje a ráda se obklopuje inspirativními lidmi. Také miluje ženské kruhy, rituály a vůni vykuřovadla Palo Santo.

V nedávné době jste ji mohli vidět v pořadu Sama doma.

Přečtěte si rozhovor s Hankou magazínu Active Beauty a na portálu Akční ženy.

 

 

Těší se na Vás

Hana

Den a čas besedy: úterý 27. 3. 2023  19 – 21 h

Lektor: Hana Adamíková

cena: 250 Kč