Čakra jóga – SAHASRÁTA – SEDMÁ KORUNNÍ ČAKRA

Čakry jsou energetická centra našeho těla, jsou zdrojem energie, která proudí naším tělem. Někdy mohou být čakry blokovány, naše životní energie nemůže volně proudit. Blokace čaker se projevuje na fyzické i psychické úrovni, můžeme se cítit unaveni, bez nálady, můžeme mít různé zdravotní potíže…

Dobrou zprávou je, že čakry můžeme harmonizovat. Slouží nám k tomu vizualizace, afirmace, cvičení jógy, ale také třeba aromaterapie.

Na tomto semináři si připomeneme všechny předcházející čakry, jejich význam, jejich vliv na náš život a dotkneme se témat, která v nás předchozí čakry mohly otevřít.

Potom si představíme poslední, sedmou čakru, královnu mezi čakrami, která nás spojuje se zdrojem, našim Vyšším Já, Univerzem, Bohem. Uvědomíme si, že práce s čakrami nikdy nekončí a pouze vyladění všech předchozích čaker umožňuje tuto čakru otevřít. I tak stojí za to se zklidnit v meditaci a zamyslet se nad naší vírou v Boha, v Život, v Univerzum. Můžeme předejít nedůvěře v náš život, můžeme předejít pocitu, že jsme na vše sami, můžeme zkoumat své nitro a hledat odpovědi na naše otázky.

„Osvobodí-li se vědomí z tisíců mentálních, životních a fyzických vibrací, v nichž je pohřbeno, zavládne radost.“  Šrí Auróbindó

Na seminář si můžete obléct či přinést něco fialového. 💜

Seminář je rozdělen na teoretickou a praktickou část, budeme pracovat sami se sebou, naučíme se vnímat své tělo i emoce, budeme respektovat sami sebe, budeme tady a teď.

Souhrn informací o této čakře obdržíte i v písemné podobě.

Součástí semináře je cvičení jógy, relaxace a krátká meditace.

Jóga není jen cvičení, je to životní filozofie. Jóga zahrnuje všechny stránky života, od pohybu, přes myšlení až po stravu a lidské vztahy. Není to jen o ovládání vlastního těla a životní energie, ale také o mysli a emocích, o sebepoznání. Cílem jogínů je dosažení životní harmonie, v souladu se svým Já. Po harmonii v životě a celistvém zdraví toužíme všichni. Jóga tak může být jednou z cest.

Lekcí vás bude s laskavou a jemnou péčí provázet lektorka Pavlína Sokolová, velká milovnice přírody, instruktorka jógy, detoxikační terapeutka a karmická numeroložka. Vytvoří milý a bezpečný prostor pro vaše sebepoznání a vaši cestu a růst s jógou. 🌱

Těší se na Vás

Pavlína

Den a čas semináře: neděle 14. 5. 2023  17:30 – 19:30

Lektor: Pavlína Sokolová

cena:

330 Kč / lekce