Rozkvět – Kundalini jóga

Srdečně Vás zveme na workshop Kundalini jógy. V našem těle jsou ukryty všechny odpovědi na otázky naší existence, když se s ním dokážeme propojit zjišťujeme kdo jsme. Při praktikování jógových technik může každý díky své jedinečné zkušenosti v sobě aktivovat, zažívat a objevovat svůj největší potenciál.

 

🌸 Na co se můžete těšit?

– uvolnění těla a mysli

– dýchací cvičení, kterým se naladíme na náš střed

– sestava cviků, které aktivují naše první tři čakry a posílají energii nahoru do vyšších čaker, čímž se nám otevírá naše srdce a náš skutečný potenciál.

– relaxace, která integruje celé cvičení

– meditace s mantrou

 

Přijďte si rozjasnit Váš život 😊☀💛

 

 Workshop je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

 

Co je to vlastně kundalini? Je to náš tvořivý potenciál. Pocítí se, když se energie našeho endokrinního systému spojí s energií systému nervového a vytvoří takovou citlivost, že bude mozek v celé své úplnosti přijímat a integrovat signály. Budeme potom zcela a naprosto vědomí a cesta k vašemu tvořivému potenciálu bude otevřená.

Kundalini jóga Yogiho Bhajana sjednocuje všechny směry jógy. Podporuje radost ze života, kreativitu, aktivitu a psychickou i fyzickou stabilitu. Kundalini jóga zahrnuje dynamická cvičení, statické pozice – asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Je to jedna z nejrychlejších cest, abyste si vybudovali vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší.

Při pravidelném praktikováním Kundalini jógy dokážeme lépe řešit problémy našeho života, vytváříme si nové zdravé návyky, uvolňujeme bloky v čakrách, přijímáme život takový jaký je, zlepší se nám vztah k sobě samým i k okolí, pouštíme se závislostí, strachu a všeho co nám braní k tomu, abychom žili z lásky. V Kundalini józe je nejdůležitější osobní zážitek, který jde rovnou do srdce a žádná slova ho nenahradí.

 

Těší se na Vás

Šárka

🌸 Den a čas workshopu:

sobota 23. 4. 2022 15–17

neděle 1. 5. 2022  11–13

 

Lektor: Šárka Hoffmannová

cena:

390 Kč / jeden workshop

780 Kč / dva workshopy + dárek audio meditace