Rituál vědomého odpoutání se od minulosti – ukončení

Rituál vědomého se odpoutání od minulosti a ukončení je jeden z nejdůležitějších intimních a srdce otevírajících obřadů, který nám pomáhá osvobodit se a přestat vyživovat svou energií to, co jsme již ve fyzické podobě ukončili. Přináší nám větší svobodu a lehkost do života, naši vnitřní sílu a prostor otevřít se novému, které k nám přichází.

 

💐 Proč rituál ukončení a odpoutání se?

 

Proto, abyste mohli otevřít nové dveře ve své životě, a ty staré dveře zavřít. Nemusí jít jen o rozchodový rituál, ale i o ukončené přátelství, pracovní rozchod, náročné, silné a bolavé prožitky a události… Projdeme vědomým odpoutáním se od toho co bylo v minulosti. Přetneme neviditelné energetické spojení mezi bývalým partnerem či partnery, přáteli, lidmi od kterých se potřebujeme odpoutat, bolavými prožitky,… a propustíme je ze svého života. Vyčistíme starou křivdu, která nás svazuje, vyjádříme nevyřčené emoce a pustíme bolest. Otevřeme se novému vztahu, novým příběhům, novému životu. 🌱

Tímto prožitkovým seminářem vás bude laskavým a odborným vedením provázet skvělá Zuzana Holcmanová, terapeutka s dlouholetou praxí, průvodkyně žen, pracující s rodovými liniemi, Crowleyho tarotem a šamanským bubnem. Vytvoří pro vás krásný bezpečný prostor, kde se můžete plně otevřít a může tak docházet k silnému vnitřnímu léčení a proměně.

Těší se na vás

Zuzana

Den a čas semináře: neděle 10. 3. 2024 9:30–15:30 h

Lektor: Zuzana Holcmanová

Cena: 1 500 Kč