Rituál menarché – brána do ženství

Oslava první menstruace zpětně – je to rituál uctění ženy 🌹, která prochází bránou dětství do ženství. Rituál je velkým darem a požehnáním a je určený ženám jakéhokoli věku. Je to velmi silný, krásný a hluboký zážitek, který přináší léčení na mnoha úrovních.

Tento rituál je velkým přínosem pro každou ženu a velmi prospěšné udělat si ho v jakémkoliv věku, neboť rituálem žena otevře nebo posílí svoje ženství, svoji dospělost i svoji sílu. Upevní svoji sebedůvěru a stane se více ženou.

Je to opravdu moc krásný zážitek, který doporučujeme si dopřát všem ženám v kterékoliv životní etapě. Je také vhodný i pro mladé dívky, které začínají teprve menstruovat. Mohou přijít samy nebo také se svou maminkou, což přináší ještě hlubší a silnější prožitek celého rituálu a upevnění vztahu mezi matkou a dcerou.

U žen které rituálem prošly, se také změnil vztah k jejich tělu, jsou ke svému tělu ohleduplnější a více své tělo ctí.

🌹 Co vše může rituál přinést?
– přijetí menstruace a ženství
– pochopení darů ženství a cykličnost
– spojení s moudrostí předkyň

– posílení svého ženského sebe-vědomí a vnitřní síly aj…

 

🌹 Co se dozvíme?

   – fáze menstruačního cyklu a jejich vliv na náš každodenní život
 – psychosomatické příčiny nemocí ženských orgánů
 – uctíme ženské rodové linie
 – meditace Moje tělo můj chrám

Tímto prožitkovým seminářem vás bude laskavým a odborným vedením provázet skvělá Zuzana Holcmanová, terapeutka s dlouholetou praxí, průvodkyně žen, pracující s rodovými liniemi, Crowleyho tarotem a šamanským bubnem. Vytvoří pro vás krásný bezpečný prostor, kde se můžete plně otevřít a může tak docházet k silnému vnitřnímu léčení a proměně.

Těší se na vás

Zuzana

Den a čas semináře:  neděle 19. 5. 2024  10–18 h

Lektor: Zuzana Holcmanová

Cena: 1 500 Kč při platbě do 31. 3., po tomto datu 1 700 Kč