KOMPLEXNÍ REFLEXNÍ A LADIČKOVÁ METODA

Aktivuj léčivé síly ve svém těle, „svého vnitřního lékaře“.

Jak? Pomocí reflexní a ladičkové metody.

Samo-uzdravující proces léčení těla

Tyto metody jsou nejúčinnější a nejjednodušší způsob uzdravení těla bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Naleznou ve vašem těle disbalanci, kde pomocí stimulace chodidla nastartují samo-uzdravující proces léčení. Jsou to prastaré metody, které dokáží nalézt příčinu zdravotních potíží a podpořit tak vlastní léčivé síly těla k regeneraci a uzdravení. Aplikují se na ploskách nohou, neboť zde se zrcadlí celé tělo a všechny naše orgány.

Pomocí reflexní a ladičkové terapie lze zlepšit, ale i zcela uzdravit akutní a chronické bolestivé stavy a téměř všechny druhy nemocí – funkční onemocnění pohybového aparátu, vnitřních orgánů, motorické a vegetativní nervové soustavy, imunitní a hormonální soustavy i emocionální poruchy, vždy samozřejmě v rámci regenerativních možností jednotlivých klientů. Tyto metody pomáhají také detoxikovat celé tělo. Díky těmto technikám zjistíte, jak jsou na tom vaše orgány, ale také co potřebuje uvolnit a uzdravit vaše duše.

Hlazením nebo tlakem plosek nohou se cíleně uzdravuje příslušný orgán nebo část těla. Orgán, který pracuje nedostatečně se podpoří a aktivuje nebo naopak uklidní, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Ladičky pomocí svých zvukových vln mění energetické pole těla a tím navrací psychické i fyzické zdraví. Díky koncentraci energie zvuku a doteku získáte velmi rychlý a účinný léčebný efekt, který vám dovoluje uzdravit se dokonce i z těch nejtěžších nemocí. Zdravé buňky se posilují a nemocné velmi rychlým tempem regenerují. Ladičky dolaďují vaše tělo podobným způsobem, jako se dolaďuje hudební nástroj.

Obě tyto úžasné a jedinečné techniky mají svou vlastní uzdravující cestu, kterou organismus dokáže přirozeně přijmout. Nebojují proti symptomům ani je nepotlačují. Řeší široké spektrum zdravotních těžkostí, až po disharmonii v oblasti emoční a duševní.

֍

Dopřej si nastartovat léčivé síly ve svém těle…

Reflexní a ladičková metoda pomáhá uzdravit:

 • alergie, sennou rýmu

 • artritidu, revmatismus, dnu

 • bronchitidu, rozedmu plic

 • astma, astmatické záchvaty

 • chřipku, angínu, nachlazení, zánět dutin

 • bolesti hlavy a migrény, bolesti zubů

 • bolesti zad, lumbální syndrom, ischias

 • ekzémy, kopřivku, kožní problémy, pásový opar

 • brániční kýlu

 • cukrovku, onemocnění slinivky břišní

 • postvirový únavový syndrom

 • hemeroidy, nadýmání (větry), zácpu, prolaps konečníku

 • různá zranění při sportu, poúrazovou péči

 • akutní potíže různého druhu

 • potíže s rameny, krkem, koleny, kyčlemi, tenisový loket

 

 

 • špatný krevní oběh, vysoký krevní tlak (hypertenze), trombózu

 • onemocnění ledvin, nadledvin a močového měchýře, koliky

 • poruchy štítné žlázy, onemocnění příštítných tělísek

 • menstruační potíže, neplodnost, ženské problémy

 • zažívací potíže, syndrom dráždivého tračníku, vředy

 • stavy neklidu, skleslost, úzkosti, deprese

 • problémy s usínáním a spánkem, noční pomočování

 • žlučové kameny, hepatitidy, pálení žáhy

 • srdeční potíže, angínu pectoris, zadržování vody

 • oční potíže, glaukom „zelený zákal“, ušní potíže

 • roztroušenou sklerózu, onemocnění hypofýzy

 • žloutenku u novorozenců

 • problémy s prořezáváním zubů u dětí

 • onemocnění centrální nervové soustavy

 • Parkinsonovu chorobu a mnoho dalších nemocí a obtíží…

 

 

„NASMĚRUJ SVÉ TĚLO, DUŠI I SRDCE SPRÁVNÝM SMĚREM.

SMĚREM KE ZDRAVÍ A VNITŘNÍ SÍLE.“

 

 

Jak reflexní a ladičková metoda probíhá?

Reflexní masáž se provádí v leže na zádech, na ploskách nohou a nártech speciální metodou pomocí stimulace konkrétních

reflexních bodů a reflexních zón, které jsou umístěné na celém chodidle.

Chodidla člověka totiž představují dokonalou mapu celého lidského těla a všech orgánů.

Hlavním cílem reflexní terapie je obnovení toku energie a prokrvení tkání v těle. Každé stažení a ztuhlost tkáně někde v těle se

projevuje stažením a ztuhlostí konkrétní tkáně na plosce nohy. Terapeut tak ihned hmatem cítí a diagnostikuje konkrétní zdravotní

problém a může zároveň podle stavu dané tkáně okamžitě kontrolovat průběh uzdravování.

Velkou výhodou této terapie je, že ji lze používat jako prevenci ve zdraví i v každém stádiu nemoci.

Míša k tomu během ošetření používá na doplnění také terapeutické ladičky, které jsou další velmi silnou a účinnou přirozenou

léčebnou metodou navracející psychické i fyzické zdraví pomocí zvukových vln.

Na závěr terapie se ještě můžete těšit na léčení a harmonizaci křišťálovou pyramidou a jejím nádherným nebeským zvukem.

֍

Jak často je ošetření reflexní a ladičkovou metodou vhodné?

Ošetření reflexní metodou je vhodné z počátku provádět častěji a pravidelně, po zlepšení stavu pak intervaly prodloužit.

Nemůžeme očekávat, že jakákoli terapie dokáže jednorázovým zásahem odstranit problém, který trvá nebo se zhoršuje už řadu let.

Každé přirozené uzdravující metodě musíme dát dostatečný prostor, aby se její účinky mohly projevit.

Proto čím častěji bude ze začátku probíhat reflexní terapie, tím rychleji se dostaví uzdravení dané potíže.

Velkou výhodou této stimulace je, že celý systém se takto znovu „učí“ správně pracovat zcela sám tak jak je pro něj přirozené.

Tato metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie.

 

Bolest je naše červená kontrolka, která nám jasně říká, že je v těle „něco“ v nerovnováze. Odstranění této kontrolky (např. léky proti bolesti) znamená přivodit si větší potíže později.

Reflexní terapie nám naopak pomáhá nalézt pravé příčiny nemoci či odhalit skryté potíže v těle dříve než nemoc vůbec propukne a uzdravit je.

֍

Chodidla člověka představují dokonalou mapu celého lidského těla a všech orgánů a je v nich tak ukryt obrovský uzdravující potenciál.

Terapeutické ladičky

Terapie pomocí ladiček je přirozená léčebná metoda, která navrací psychické i fyzické zdraví pomocí zvukových vln. Zvukové vlny ladiček mění energetické pole člověka a tím vyvolává změny v těle. Vědecké výzkumy dokázaly, že kmity získané díky různým frekvencím, způsobují změnu barvy krvinek a změnu tvaru buněk. Vhodný zvuk způsobuje, že se zdravé buňky posilují a nemocné velmi rychlým tempem regenerují. Ukázalo se, že rakovinové buňky nevydrží intenzitu kmitů a explodují po několika minutách. Zdravé buňky přitom zůstávají nenarušeny, a dokonce se stávají silnějšími. Jde tedy o velmi široké pole působnosti na buněčné úrovni.

Zvukové vlny ladiček mění energetické pole člověka. Nahrazují akupunkturní jehly v akupunktuře, ruce v akupresuře, masáži shiatsu nebo jiné alternativní léčebné techniky. Zvuková vlna vycházející z ladičky jako vibrace cestuje hluboko do těla a jeho buněk, směřuje podél energetických drah (kolejí), zvyšuje efektivitu fyziologie člověka a usnadňuje doplynutí do míst „netknutých“ tradiční medicínou. Zvukové vlny se přenášejí pomocí tkání, poněvadž voda, která nás z převážné části tvoří, je dokonalým vodičem. Jsme proto zvláštní hudební nástroj a čistý ničím nenarušený zvuk proniká až do hloubi duše.

Ladičkovou metodou se také dokonale očistí všechna energetická centra (čakry). Terapeutické ladičky se tak používají k navrácení správné energetické rovnováhy, k odstranění negativních emocí, povzbuzení duchovního růstu a vývoje, k realizaci správných změn a umožňují pocítit vlastní vnitřní harmonii. 

Kateřina Ondrášková
Kateřina Ondrášková

Křišťálová pyramida

Křišťálová pyramida je vyrobena z čistého křišťálu. Její úhly odrážejí mystickou konstrukci starodávných egyptských pyramid. Křišťál je sám o sobě prvkem, který je od nepaměti využíván k léčení a harmonizaci energií a v dnešní době je to i doloženo v rámci piezoelektrických vlastností a procesů. Podobně i léčivé vlastnosti pyramid jsou známé odedávna a dokládají je i moderní vědecké výzkumy.

Křišťálová pyramida tak kombinuje a zosobňuje hmotnou a duchovní sílu křišťálu a pyramid. Spojení těchto unikátních vlastností křišťálu a pyramid vytváří jedinečný prostředek k léčení a zvukové terapii.

Křišťálová pyramida je zdrojem velmi komplexních zvukových vibrací a rezonancí, které v sobě obsahují nespočet frekvencí.

Terapeutické ladičky se používají k navrácení správné energetické rovnováhy, k odstranění negativních emocí, povzbuzení duchovního růstu a vývoje, k realizaci správných změn a umožňují pocítit vlastní harmonii.

֍

Křišťálová pyramida kombinuje a zosobňuje hmotnou a duchovní sílu křišťálu a pyramid. Spojení těchto unikátních vlastností křišťálu a pyramid vytváří jedinečný prostředek k léčení a zvukové terapii.

Kdo je Míša Prausková?

Dostala jsem jméno Michaela a provdala se za úžasného muže s příjmením Prausek. Narodila se ve Frýdku-Místku a od malička jsem vnímala různé energie a vibrace, kterým jsem příliš nerozuměla. Nyní se mi odkrývají mé možnosti, jak s energiemi pracovat a pomáhat lidem, kteří mají zájem své tělo, mysl i duši uzdravit, uvést do životního souladu a harmonie.

Vystudovala jsem vysokou školu, ale zcela mimo obor, který nyní praktikuji. Pracovala jsem v kanceláři ve více profesích, ale celou dobu jsem cítila, že tato práce mne nenaplňuje a nejsem v ní šťastná. Toužila jsem dělat „něco“, co je mi blízké a dává smysl.

Mé děti mi však ukázaly cestu, abych to, co jsem celý život vnímala, jsem konečně začala uskutečňovat. Začala jsem se zajímat o zdravé stravování dle čínské medicíny, homeopatii, detoxikaci těla, éterické oleje, léčivé kameny, uzdravení svého těla z astmatu a těžkých alergií. Vše se mi úspěšně podařilo, i přesto, že mi lékaři říkali, že astma i alergie jsou na celý život. Proto jsem převzala život a zodpovědnost do svých rukou. Nebylo to lehké, ale díky obrovské podpoře manžela Lukáše a dětí, jsem prošla kurzy Reflexní terapie u Júliuse Patakyho a Petra Vlčka. Také jsem prošla masérským kurzem v masérské škole Zázraky Duše u Davida Rozbroje, abych se mohla dotýkat plosek nohou klientů. Nechybí mi kurz indická masáž hlavy a čínská masáž nohou AN MO. Vše mne velice obohatilo a rozšířilo obzory. Ve všech těchto kurzech se pracuje s energiemi, které vnímám od malička.

Své znalosti jsem začala praktikovat na rodině. Zpětná vazba mne ohromila a dodala mi důvěru, že cítím své postupy správně a jsou funkční. Vše, do čeho jsem dala svou energii, pomáhá a dává tělo, mysl i duši do Souladu Života. S úctou a láskou své techniky uplatňuji na lidech, kteří se nebojí vyzkoušet něco nového, co funguje již několik tisíc let z východní Asie a chtějí své tělo uzdravit. Proto kráčím cestou alternativního uzdravování a hledám příčinu nemoci i bolesti místo tlumení a potlačování následků.

Nabízím Vám svůj úsměv, pozitivní přístup a těším se na brzké setkání s Vámi.

S úctou

Michaela Prausková

Kateřina Ondrášková

Reference

 

Lymfatická masáž u Míši si mě zavolala měsíc po covidu a po velmi pracovně napjatém období. Cítila jsem, že si potřebuju odpočinout a zregenerovat a kombinace masáže a krásného prostředí Sundary mě velmi lákala. Hned během prvního setkání se ukázalo, že to byla úžasná volba. Míša je velmi příjemná žena, která se dokáže naladit na člověka, který k ní přichází. Svým individuálním, profesionálním a zároveň velmi přátelským přístupem vytváří nádhernou uvolňující atmosféru. Její přístup k tělu člověka je velmi jemný, citlivý, masáž je ozdravující a pokud jste tomu otevření, pocítíte rozproudění lymfy na svém těle krátce po tom, co masáž začne. Když jsem k Míši přišla nic detailního jsem jí o sobě nepovídala, ale ona poznala, které orgány mám oslabené a vím o nich, i ty, o kterých nevím, ale jejich oslabení se projevuje různými symptomy. Velmi se mi líbí, že k člověku přistupuje celostně a masáží dokáže léčit i to, co člověka trápí na psychické úrovni. Dokáže vidět souvislosti mezi našim prožíváním a tím, co se nám děje v těle. Po masáži jsem se cítila odpočatě, zregenerovaně, omlazeně a nádherně opečovaně. Už teď se těším na další masáž.

Lucie S.

Lymfatickou masáž prováděnou Míšou Prauskovou vřele doporučuji. Na tomto druhu masáže jsem byla poprvé a musím říci, že předčila mé očekávání. Míša pročistila a zprůchodnila můj lymfatický systém, který má vliv na celé naše fyzické tělo. Prostřednictvím stlačování reflexních bodů na plosce mé nohy probudila jednotlivé orgány v těle a zjistila, kde by eventuelně mohl být problém, který následně budeme řešit. Samotná masáž byla velice příjemná s přátelskou atmosférou. Po masáži jsem byla upozorněna, že se mám vyhýbat náročným aktivitám a mám spíše odpočívat. Což mi velice pomohlo zregenerovat celé tělo. Dva dny jsem byla spíše unavená, poté nastal zlom a já sršela energií. Děkuji za tento skvělý zážitek a za pomoc při hledání rovnováhy v mém těle ♥

Lucie Z.

Před necelými 2 týdny jsem přišla na terapii k p. Michaele, která zázračně během jedné hodiny odbourala moji šílenou migrénu a zablokované záda. Hned v úvodu terapie jsem se jí zmínila, že jsem navštívila v posledním půl roce masérské služby, které ale nepomohly tak jak bych potřebovala. Bylo mi vysvětleno, že masáž je pouze na uvolnění svalů, nikoliv na moji konkrétně potřebnou léčbu. Po prvních minutách jsem slyšela jak mi všechny problémy mého těla Míša postupně odhaluje a samozřejmě napravuje. Kromě toho, že jsem po hodině její terapie cítila uvolnění, navracela se mi i barva v obličeji, která při příchodu byla do bílé až šedivé, po její terapii jsem začala získávat normální vzhled. Migréna byla pryč!!!! Na další dva týdny jsem nevěděla o slově migréna a musím říct, že se už nesmírně těším na její další terapii. ☺️ Za mě veliké díky. Perfektní odborný přístup, laskavost a hlavně pomoc v léčbě mojí migrény.

Veronika K.

Poprvé jsem vyzkoušela reflexní lymfatickou masáž, a jsem velmi velmi překvapená, jak funguje, a co mi to přineslo. Zažila jsem dvouhodinovou cestu blahodárným provázením Míše, která pracuje velmi celistvě s tělem i duší. Po dlouhé době si mi dostalo tak komplexních informací o mém zdravotním stavu a rovnou s uzdravováním. Po této masáži se mi rozproudilo tělo, je živější a zároveň, se spustil ozdravný proces, který teď používám pro hlubší práci s emocí a tělem.
Děkuji Míši!

Barbora

Kam zaměřím svou pozornost, tam roste.

To, co o sobě říkáme, co si myslíme, ovlivňuje naši celkovou energii.

Jediné, co dokážu změnit, je změnit sama sebe. Ale to občas změní úplně všechno.

KOMPLEXNÍ REFLEXNÍ A LADIČKOVÁ METODA

Délka: 2 hodiny

Terapeut: Bc. Michaela Prausková

Cena: 1500 Kč

Zvýhodněný balíček 3 terapií 3 990 Kč (místo 4 500 Kč)

Objednávky na 704 815 615 🌸

Další možnosti služeb:

 lymfatická reflexní masáž