Ženská cykličnost aneb čtyři tváře ženy

Vnímáte, že se v celém vašem menstruačním cyklu mění vaše emoční, fyzické i duševní proměny, uvažování a chování? A že občas, nebo spíše často nechápete, co se s vámi děje? Někdy máte velkou chuť pracovat, jindy vám to prostě nejde? Někdy jste více unavené, nic nejste schopné udělat a jindy toho uděláte za jeden den neskutečně mnoho? Jeden den řvete na manžela, děti a vše co udělají vám vadí a jindy byste je s láskou opečovávaly a vše pro ně udělaly? A proč to tak je? Protože my ženy máme oproti mužům neskutečný dar, a to je náš menstruační cyklus a 4 fáze a tváře tohoto cyklu.

Každá ze čtyř fází ženy nám přináší neskutečný dar, aniž bychom si to my ženy uvědomovaly. Většina z nás ví, že náš menstruační cyklus se točí kolem dvou hlavních období – uvolnění vajíčka při ovulaci a uvolnění děložní výstelky při menstruaci. Zatímco menstruaci nepřehlédne žádná z nás a předmenstruační syndrom znají asi všechny ženy, méně z nás si uvědomuje změny, kterými procházejí ve fázi předovulační a během ovulace. Naše čtyři fáze se dělí na fázi dynamickou, expresivní, kreativní a reflektivní fázi, kdy se mění naše fyzické, emoční i duševní proměny, uvažování a chování. Všechny tyto fáze vám zkusím přiblížit abyste pochopily, jak fungujete celý cyklický měsíc.

Pokud si dokážete po přednášce vytvořit cyklický měsíční plán, který je určen pro osobní rozvoj, pro dosahování cílů a pro lepší pracovní efektivitu, budete excelovat!!!

Povíme si, jak pracovat s ženskou cykličností, ale neopomeneme ani téma „svaly pánevního dna“. Probereme tato témata:

– co je pánevní dno a proč je pro nás, ženy, důležité
– jak a čím ho můžeme aktivovat, probudit ho
– souvislost pánevního dna s lehkou stresovou inkontinencí – ochablé pánevní dno po porodu a v menopauze. Máte již ochablé svaly pánevního dna? Navraťte mu pružnost a kondici!

Svaly pánevního dna hrají důležitou roli v životě každé ženy!

Těšíme se na vás!

Eva a Lenka

Den a čas přednášky: úterý 5. 11. a 3. 12. 2019 17–19:30

Lektorka: Eva Nesrstová

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz