Rozvoj emoční inteligence u dětí 0-3 roky – seminář pro rodiče

Převratný výzkum z konce 90. let prokázal, že emoční inteligence (EQ) je pro úspěšnost a spokojenost jedince důležitější než jeho IQ. EQ oproti IQ je z převážné většiny ovlivněna prostředím a zejména výchovou. Rádi byste se dozvěděli o této problematice více, zejména jak podpořit rozvoj emoční inteligence u dětí ve věkové kategorii 0-3 roky? Zaregistrujte se a přijďte si vyslechnout i nejmodernější poznatky z oblasti neurovědy, o které se seminář GoKids! opírá.

Jedná se vlastně o dva na sebe navazující semináře. V dopolední části se dozvíte více o emocích, emoční inteligenci, kdy, jak a proč ji rozvíjet, dozvíte se o typech vrozeného charakteru pozorovatelného již v prvních měsících života, co je důležité při tvorbě bezpečné vazby s Vaším miminkem a jak řešit problémové situace. V odpolední části Vás seznámím s jednotlivými výchovnými styly. Zajímavá jsou také témata odměňování, trestů, problémy s usínáním dětí, se strachem, uklízení hraček apod.

Obsah je zaměřen na rozvoj dětí od narození do 3 let. Seminář je veden interaktivní a zábavnou formou, ve které nechybí ani diskuze a praktické příklady, jak uvést teorii do běžných životních situací s miminkem a batolátkem.

Délka celého semináře je přibližně 4 hodiny a v ceně je zahrnutý i pracovní sešit (28 stran), který obsahuje teorii i praktická cvičení a pomůže Vám využívat nově nabyté informace v praxi.

 

Těší se na vás

Kateřina Kučová

Den a čas semináře: 15. 7. 2018 14–18 h

Lektor: Kateřina Kučová

platba předem po předchozí rezervaci

Rezervace a přihlášení: zde (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz