Partner jako zrcadlo

Pro velký úspěch Vám znovu přinášíme krásnou přednášku Mgr. Renáty Cholevíkové „PARTNER JAKO ZRCADLO“, na kterou Vás srdečně tímto zveme.

Na přednášce budou hezky a jednoduše vysvětleny základní principy toho, jak to ve vztahu mezi námi a ostatními lidmi v okolí funguje a dostanete návody, jak s tím dále můžete sami pracovat.

„Partner jako zrcadlo“ Dvě strany jedné mince – dvě půlky problému, jedna u muže a druhá u ženy. Jedno bez druhého totiž nemůže být. Věčné téma… vztahy.

Partner není někdo, kdo Vám chce ublížit, bez koho nemůžete žít, nebo kvůli komu se musíte obětovat. Každý Váš partner i jakýkoliv jiný vztah je zrcadlo Vás samotných. Nejde o to, co Vám dělají druzí, ale jde o to, jak Vy na to reagujete! Když pochopíte, co Vám druzí lidé zrcadlí, přestanete se na ně zlobit.

Renátka Cholevíková je úžasný člověk, životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce v oblasti komunikace, výchovy a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů. A také máma šestiletého chlapce, která denně řeší nejrůznější situace, jako všichni rodiče.

Více informací o Renátě na http://www.rencacholevikova.cz/

Těší se na vás

Renáta Cholevíková    

Den a čas přednášky: neděle 16. 6. 19:15–21:45 h

Lektor: Renáta Cholevíková

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo u Lenky Dzidové na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz