Energie oblečení / Octo codes

Jste KAMARÁDKA, POZOROVATELKA, REBELKA nebo HVĚZDA? Nebo spíš PRINCEZNA, DÁMA, KRÁLOVNA, ČARODĚJKA? Který módní styl je ten váš pravý? Pojďme to společně rozlousknout! Přes módu a oblečení najděte samy sebe.

Milé ženy, srdečně vás zvu na hravé a tvořivé setkání s energií oblečení. Užijeme si společně báječný den, kdy se samy na sobě přesvědčíte, jak oblečení souvisí s typem vaší osobnosti a vyzkoušíte si, že je opravdu moc důležité přijít na to, co sluší vaší duši. Je úžasné to v sobě objevit! Pochopíte, jak se můžete svým oblečením a barvami podpořit nebo úplně znejistět. Po absolvování kurzu si budete kupovat už jen to, co vynosíte, nebudete stát bezradně před nacpanou skříní s pocitem, že nemáte co na sebe.

TIP: Na setkání se oblečte pohodlně. S sebou si doneste své oblíbené šperky, doplňky a zároveň nějaké oblečení, které moc nenosíte, ale stále ho máte ve skříni. Celkem 3-5 kousků.

MY ŽENY MĚNÍME SVĚT

COCO CHANEL: „Móda pomíjí, jen styl zůstává stejný.“

O Aly… Pocházím z žatecké chmelařské oblasti v blízkosti Doupovských hor. Gymnázium jsem absolvovala v Podbořanech. Vystudovala jsem Vysokou školu strojní a textilní v Liberci, ekonomický obor. V roce 2016 mi do života vstoupila metoda OCTO CODES Táni Havlíčkové a otočila ho zcela novým směrem.

Rozhodla jsem se tuto metodu poznat a předávat ji dalším lidem, neboť je velmi léčivá ve vztazích. Jsem absolventkou 2. ročníku Tániny nekonvenční školy „Klíč k sobě“. Organizuji přednášky, semináře, ženské kruhy a bazárky propojením metody OCTO CODES s Umělcovou cestou aneb „ENERGIE OBLEČENÍ“. Poskytuji osobní konzultace, jsem stylovou poradkyní. Provázím klienty při hledání jejich stylu v oblékání a otevírám jim tak cestu k vnitřní svobodě, sebepřijetí a převzetí plné zodpovědnosti za svůj život. Garantuji vám, že pochopením své pravé podstaty přestanete hrát nepatřičné role. Budete už jednou provždy nakupovat jen to, v čem se cítíte skvěle, co vás podpoří a co sluší vaší duši. V mém portfoliu jsou též nákupy s klienty a vytřídění šatníku.

Více informací o Aly na http://alavonbreite.cz/

Těším se na setkání s vámi, drahé umělkyně!

Aly

Den a čas přednášky: sobota 14. 3. 2020 9–17

Lektor: Aly Pourová

cena: 1300 Kč

Rezervace a přihlášení: e-mailem na info@sundara.cz nebo na tel.: (+420) 603 229 867 (počet míst je omezený)

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz