Nemoc – tělo a duše vám vzkazují

Srdečně zveme na krásnou online přednášku vyhledávané terapeutky a lektorky Renáty Cholevíkové s názvem „Nemoc – tělo a duše Vám vzkazují…“, kterou jsme již několikrát pořádali s velkým úspěchem u nás ve studiu a poprvé tentokrát bude probíhat v online podobě a vy ji tak můžete sledovat z pohodlí vašeho domova, a to buď přímo na živo i s možností se Renátky ptát na otázky prostřednictvím chatu nebo pak kdykoliv později ze záznamu.

Většina z nás se v dětství chovala a reagovala tak, jak nám to poradili „ONI“. Ti, které jsme milovali a věřili jim. Toužili jsme po tom, aby nás přijali. Naši rodiče a také ti, kteří nás vychovávali – naši učitelé. Byli větší, starší, silnější a byli jsme na nich závislí. Věřili jsme, že jsou moudří, a tak utvářeli naše zákony, které nám nyní vládnou. Místo toho, abychom my tvořili své zákony podle toho, jak nám slouží. A potom se dostaneme do situace, kdy se nám něco nelíbí a místo toho, abychom nějak zareagovali, tak emoci potlačíme do sebe a chováme se podle modelu – „jen aby mě přijali“. Někde v nás pořád reagují děti, i když už jsme dávno dospělí a máme své vlastní děti.

I naše děti se učí své životní zákony od lidí, se kterými žijí v úzkém kontaktu. Jenže naše děti jsou ještě čisté duše a ještě úplně nezapomněli na spojení se sebou. Jsou proto tolik citlivé na jakoukoliv nerovnováhu v jejich světě. Pokud děti nerozumí, reagují v rámci svých možností, kterých nemají mnoho. Mají křik, pláč, „divné chování“ a pokud nic z toho na rodiče nezabírá, přichází NEMOCE. Každý projev dítěte a každá nemoc má svou symboliku, ve které můžeme číst.

Spousta z nás by se svým životem nic neudělalo, kdyby neměly nemocné děti. Touha po pomoci té malé bezbranné dušičce, kterou tolik milujeme, nás žene až za hranice, kam bychom kvůli sobě nikdy nešli. A právě proto, je tady máme. Naše děti, i ty nemoce.

Naše tělo nám ukazuje stav naší mysli.
Jak myslíme, tak se cítíme a v takovém stavu je naše tělo.
Naše duše má jediný způsob, jak se s námi spojit, pokud se od sebe oddělíme.
Pokud potlačujeme naše EMOCE – máme NEMOCE.
Emoce jsou pohyb, nemoci zastavení se.

Přidejte se k nám a dozvíte se o tomto tématu více. Můžete se v chatu zeptat na cokoliv, co Vás v tomto tématu trápí. Přednáška vám pomůže se naladit na sebe a porozumět souvislostem. Když pochopíte, nemoce nemusíte mít… Vy, ani Vaše děti.

Na setkání s Vámi se těší ♥

Renáta

Den a čas přednášky: ONLINE čtvrtek 12. 11. 2020 19–21:30

Lektor: Renáta Cholevíková

Přihlášení e-mailem na info@sundara.cz nebo prostřednictvím formuláře. Po přihlášení a uhrazení částky za přednášku na č. ú.: 2601498325 / 2010 FIO banka (do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno) Vám zašleme na e-mail odkaz, přes který se 15 minut před začátkem semináře připojíte a přihlásíte k online vysílání. Stačí Vám pouze připojení k internetu. K záznamu se můžete kdykoliv vrátit.

Kde: Studio Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava–Poruba   www.sundara.cz